Nowy, sierpniowy numer już w kioskach!

Chcesz kupić tanie buty motocyklowe? Zastanawiasz się jakie opony będą najlepsze do twojego sporta? Planujesz wycieczkę w najfajniejsze zakątki Polski? A może czekasz na nową Yamahę Tracer 700? Wszystkie odpowiedzi znajdziesz w najnowszym sierpniowym numerze MOTOCYKLA. Od jutra w kioskach.

Wciąż trwający lipiec i nadchodzący sierpień to miesiące wyjazdów wakacji i urlopów, ale też pełnia sezonu, czyli czas na wyprawy i podróże motocyklowe. To też świetny czas na krótkie pojeżdżawki, zloty i treningi na torach motocrossowych i wyścigowych. Dla fanów tego ostatniego, czyli treningów na torze wyścigowym, a także jazdy po winklach w sportowym stylu przygotowaliśmy test opon sportowych.

Oprócz tego w MOTOCYKLU 8/2016 znajdziesz test butów turystycznych w przedziale cenowym do 700 zł.
W nasze ręce trafiło też kilka ciekawych motocykli: Ducati Scrambler Flat Track Pro i oczekiwana Yamaha Tracer 700. Czy rzeczywiście można ją nazwać nową TDM-ką? Oprócz tego sprawdziliśmy też co potrafi Romet SCMB 250 czyli polska odpowiedź na cafe racerową modę. Analizujemy też jak radzi sobie nasze miejskie jeździdło: Piaggio Liberty S.

W dziale "Motocykl używany" prześwietlamy mechaniczną pomarańczę czyli KTM-a 950 Adventure po 50 tysiącach kilometrów.Sprawdzamy też kilku kandydatów na włoskiego klasyka z prawdziwego zdarzenia: jest Ducati, Aprilia, Bimota, Moto Guzzi, MV Agusta a nawet Benelli i Gilera.

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad plecakiem motocyklowym z prawdziwego zdarzenia? Na stronie 80 znajdziesz kilka naszy najciekawszych propozycji.

Motocykl 08/2016 już od jutra w kioskach!

Zobacz również:
REKLAMA