Numer 2/2013 już w kioskach!

Zima jeszcze trzyma, ale przygotowaliśmy dla Was potężny strzał adrenaliny i wysyłamy Wam 124 strony motocyklowej energii. Zobaczcie sami.

Wszyscy narzekają, że kryzys i że na nic nie ma kasy. Mamy już tego dość i pokazujemy jak łatwo można zaoszczędzić parę groszy. Przede wszystkim wystarczy, że się rozejrzysz zanim zaczniesz przygotowywać maszynę do sezonu - podpowiadamy gdzie i za ile kupić części. Co wybrać zamiennik, czy oryginał? Sprawdź jak zaoszczędzić nawet 4400 zł
Po drugie Polak potrafi - podpowiadamy jak wymienić płyn hamulcowy i połatać połamane owiewki we własnym garażu.

Fani latania po torze mogą się dowiedzieć jak jeździ zupełnie nowy Triumph Daytona 675 R, z kolei dla fanów turystyki przygotowaliśmy test BMW F 800 GT. Testujemy też nową Kawę Z 800. Nie zapominamy o chopperowych klimatach - H-D Road King Classic zmierzył się z nową Californią od Moto Guzzi. A wisienką na torcie jest polski custom zbudowany przez ekipę Game Over Cycles z Podkarpacia.

Od jutra wchodzą w życie nowe kategorie motocyklowego prawa jazdy - zobaczcie co wybrać na A2. Porównujemy sprzęty z silnikami o pojemności szklanki.

Do tego w dziale "motocykl używany" opisujemy kultowe już Buelle z serii XB. Całość uzupełniamy porównaniem dwóch twinów - BMW i Husqvarny - zobaczcie jaką różnicę robi przesunięcie czopów wału korbowego. Oprócz tego Iza i Kamil Gamańscy kończą swoją opowieść o trwającym 4 lata(!) powrocie do domu. A na weekend nasz czytelnik wybrał się w Tatry na poczciwej CZ 350 - można?!

Niecierpliwi, leniwi i nie lubiący zimy cały numer mogą przejrzeć tutaj.

Zobacz również:
REKLAMA