Nurburgring zamknięte z powodu...penisa

Wiemy że ta informacja jest totalnie idiotyczna i bez sensu, ale nie mogliśmy się oprzeć tylko dlatego że jest prawdziwa.

Kto choć trochę interesuje się wyścigami i sportem motorowym wie, że legendarny tor Nurburgring Norschliefe, czyli tzw. Północna Pętla jest niemal na całej długości pokryta napisami. Krótko mówiąc każdy kto chce w jakiś sposób uwiecznić swoją obecność na tym torze wypisuje coś na nitce toru za pomocą sprayu. Tym razem jednak ktoś chyba lekko przesadził...
Po długiej zimie, która nie pozwalała na otwarcie toru dla chętnych ścigantów, mimo problemów finansowych wreszcie się udało. Ale niedługo potem okazało się że na jednym z odcinków ponad 20 kilometrowego toru pojawiła się biała niespodzianka. Gigantyczny penis z dwoma kulkami stał się kolejną przyczyna zamknięcia toru, na szczęście tylko na krótki czas pozwalający na usunięcie tego dzieła sztuki. Obok penisa widniał napis "danish". Czyżby duńscy kierowcy podróżujący po torze nie byli zbyt lubiani? I choć tor Nurburgring znajduje się kilkaset kilometrów od granicy z Polską odnosimy dziwne wrażenie, że w całej sprawie palce maczali nasi dowcipni rodacy... A wy jak sądzicie?

Zobacz również:
REKLAMA