Obejrzyj nowości Yamahy w salonach już 11 i 12 marca

Już 11 i 12 marca nadarzy się okazja obejrzenia motocyklowych nowości Yamahy na sezon 2022. W piątek, 11 marca wpadaj do POLandPOSITION Liberty Motors w Piasecznie, zaś w sobotę, 12 marca, do warszawskiego dealera Uhma Bike.

yamaha Tenere 700 World Raid Yamaha

Yamaha nie bierze udziału w wiosennych targach motocyklowych w Warszawie, zatem wizyta u dealerów będzie najlepszym sposobem by poznać gamę modelową producenta na 2022 rok. Premierowa ekspozycja dostępna będzie u dwóch dealerów – POLandPOSITION Liberty Motors w Piasecznie oraz Uhma Bike w Warszawie. Wszyscy chętni będą mogli obejrzeć motocykle serii R w zaprezentowanym na sezon 2022 malowaniu World GP 60th Anniversary. Ta wyjątkowa kolorystyka jest hołdem złożonym najbardziej kultowym maszynom Yamahy i z pewnością stanie się modelem kolekcjonerskim dla tych, którym nie jest obce to wyjątkowe dziedzictwo Yamahy zbudowane ponad 500 zwycięstwami w wyścigach GP. I z tej okazji do Piaseczna i Warszawy przyjedzie również ostatni zwycięski motocykl Yamahy z Moto GP – YZR-M1 mistrza świata Fabia Quartararo z zespołu Monster Energy Yamaha MotoGP.

Ténéré 700 World Raid to marzenie podróżników o dalekich wyprawach. Motocykl o podwyższonej specyfikacji, z powiększonym, 22-litrowym bakiem, 5-calowym wyświetlaczem TFT oraz amortyzatorem skrętu Öhlins, w pełni regulowanym przednim i tylnym zawieszeniem oraz trójtrybowym ABS, gwarantuje pewność w najtrudniejszej trasie.

Wraz z najnowszą generacją XSR900 powraca legenda Faster Sons. Pod kultowym designem z lat 80. kryje się najnowsza technologia zapewniająca kierowcy maksymalną kontrolę w każdej sytuacji. Quickshifter oraz wygodny tempomat pozwalają bez komfortowo poruszać się tym ekscytującym motocyklem.

TMAX-a nie trzeba nikomu przedstawiać – od przeszło 20 lat jest najlepiej sprzedającym się maksiskuterem w Europie, dającym tysiącom kierowców poczucie wolności i radości na zatłoczonych ulicach miast. Generacja 2022 wyróżnia się najwyższą jakością łączności kierowcy z maszyną za pomocą 7-calowego wyświetlacza TFT, nawigacji Garmin i możliwości połączenia z aplikacji MyRide za pomocą smartfona, oraz nowym, kompaktowym nadwoziem o sportowym charakterze.

yamaha nowościYamaha

Wszystkie te premiery będzie można obejrzeć w pod koniec przyszłego tygodnia:

Piątek, 11 marca – salon POLandPOSITION Liberty Motors, ul. Puławska 44d, Piaseczno
Sobota, 12 marca – salon Uhma Bike, ul. Modlińska 258, Warszawa

Zobacz również:
REKLAMA