Oceń kierowcę!

Ktoś Cię wkurzył na drodze i nie wiesz w jaki sposób skrytykować złe zachowanie? Z pomocą przychodzi Tablica-rejestracyjna.pl, czyli portal do oceniania kierowców. Co miesiąc najlepszy w rankingu, nagradzany jest złotym pucharem, a najgorszy… męskim członkiem.

tablica-rejestracyjna, opinia, ocena, najlepsi kierowcy, najgorsi kierowcy

Jeśli chcesz się "odwdzięczyć" kierowcy za jego drogowe popisy to strona www.tablica-rejestracyjna.pl jest do tego idealnym miejscem. Żeby ocenić innego kierowcę, nie musisz zakładać konta. Wystarczy, że odwiedzisz wspomnianą stronę, odszukasz kierowcę po jego numerach rejestracyjnych i używając pięknej polszczyzny - skomentujesz. Strona błyskawicznie  zyskała dużą popularność, więc jest duże prawdopodobieństwo, że kierowca którego chcesz pozdrowić, ma na swoim koncie sporo innych komentarzy. Każdego miesiąca, profil kierowcy który zdobył najwięcej negatywów jest nagradzany obrazkiem męskiego członka. 

Autorzy strony zadbali o równowagę. Jeśli zauważyłeś więc kierowcę, który uratował kotka przed rozjechaniem, zsiadł z motocykla, by przeprowadzić staruszkę przez drogę, możesz wystawić mu pozytywa. Najlepsi z najlepszych nagradzani są obrazkiem złotego pucharu. 

Jeśli myślałeś, że jesteś całkiem anonimowy, to byłeś w błędzie. Ja znalazłem tam swoje numery tablic (na szczęście bez żadnych ocen). Całkiem prawdopodobne, że również i ty odnajdziesz tam  swoje blachy! Strona w wielu przypadkach ujawnia model, markę i silnik danego pojazdu. Jak się okazuje, wszystkie te dane dostępne są dla każdego na stronie Ubezpeczeniowego Funduszu Gwarancyjnego (ufg.pl).

Uważacie, że to pożyteczna strona, czy raczej miejsce dające pole do popisów hejterom? Czekamy na Wasze komentarze. 

Zobacz również:
REKLAMA