[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
2.3

Oceń kierowcę!

Ktoś Cię wkurzył na drodze i nie wiesz w jaki sposób skrytykować złe zachowanie? Z pomocą przychodzi Tablica-rejestracyjna.pl, czyli portal do oceniania kierowców. Co miesiąc najlepszy w rankingu, nagradzany jest złotym pucharem, a najgorszy… męskim członkiem.

tablica-rejestracyjna, opinia, ocena, najlepsi kierowcy, najgorsi kierowcy

Jeśli chcesz się "odwdzięczyć" kierowcy za jego drogowe popisy to strona www.tablica-rejestracyjna.pl jest do tego idealnym miejscem. Żeby ocenić innego kierowcę, nie musisz zakładać konta. Wystarczy, że odwiedzisz wspomnianą stronę, odszukasz kierowcę po jego numerach rejestracyjnych i używając pięknej polszczyzny - skomentujesz. Strona błyskawicznie  zyskała dużą popularność, więc jest duże prawdopodobieństwo, że kierowca którego chcesz pozdrowić, ma na swoim koncie sporo innych komentarzy. Każdego miesiąca, profil kierowcy który zdobył najwięcej negatywów jest nagradzany obrazkiem męskiego członka. 

Autorzy strony zadbali o równowagę. Jeśli zauważyłeś więc kierowcę, który uratował kotka przed rozjechaniem, zsiadł z motocykla, by przeprowadzić staruszkę przez drogę, możesz wystawić mu pozytywa. Najlepsi z najlepszych nagradzani są obrazkiem złotego pucharu. 

REKLAMA

Jeśli myślałeś, że jesteś całkiem anonimowy, to byłeś w błędzie. Ja znalazłem tam swoje numery tablic (na szczęście bez żadnych ocen). Całkiem prawdopodobne, że również i ty odnajdziesz tam  swoje blachy! Strona w wielu przypadkach ujawnia model, markę i silnik danego pojazdu. Jak się okazuje, wszystkie te dane dostępne są dla każdego na stronie Ubezpeczeniowego Funduszu Gwarancyjnego (ufg.pl).

Uważacie, że to pożyteczna strona, czy raczej miejsce dające pole do popisów hejterom? Czekamy na Wasze komentarze. 

Zobacz również:
To jedna z tych sytuacji, w której gadżety wymyślone na potrzeby wojska przechodzą do cywila służąc bezpieczeństwu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij