[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Od motocykla za 5$ po mistrzostwo świata – najnowszy film [TRAILER]

„Wayne” to film o Waynie Gardnerze, motocyklowym mistrzu, który przygodę z jednośladami rozpoczął od maszyny kupionej za pięć dolarów, a kilka lat później jako pierwszy w historii Australijczyk zdobył tytuł mistrza świata.

Filmów motocyklowych nigdy dość, dlatego na wieść o każdej premierze cieszymy się jak małe dzieci. Nie inaczej było w przypadku filmu „Wayne”, zwłaszcza, że zapowiedź wygląda bardzo obiecująco.

Wayne Gardner urodził się w niewielkiej miejscowości Wollongong (południowy-wschód Australii), a swoją przygodę z jednośladami rozpoczął kupując pierwszy motocykl, za który jak twierdzi zapłacił ledwie 5 dolarów. To była iskra która rozpaliła jego pasję do motocykli. Karierę rozpoczął w wieku 18 lat, a w MotoGP zadebiutował w 1983 roku. Kilka lat później (w 1987 roku) zdobył mistrzostwo świata na Hondzie NSR 500. W trakcie swojej kariery 52 razy stanął na podium w tym 17-krotnie na szczycie.

REKLAMA

Od początku do końca swojej kariery wyścigowej pozostał wierny teamowi Hondy. Swoimi dokonaniami zdobył serca Australijczyków i zaraził ich miłościa do wyścigów. Nosił przydomek „Captain Chaos”, a to ze względu na dużą ilość niebezpiecznych sytuacji na torze w których brał udział.

Jedną z najbardziej spektakularnych była gleba na środku toru po której Gardner próbował na czworaka uciec na pobocze. Wtedy właśnie Rozpędzony motocykl trafił go prosto w jego głowę i to tak mocno, że spadł mu kask. Scenę zobaczysz w poniższym trailerze.

Wiemy, że premiera odbędzie się w Melbourne 3 sierpnia podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmów. Nie wiem natomiast kiedy film trafi do Polski? Jedno jest jednak pewne – warto czekać!

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Odpowiedzi na to jak jeżdżą nowe: Honda, Yamaha, KTM i wiele, wiele innych maszyn znajdziesz w najnowszym wydaniu Motocykla, które trafiło właśnie do kiosków.  
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA