[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
1.0

Od zera do bohatera – pomóż Michałowi w drodze na Dakar

Michał Latoch to młody, ambitny zawodnik, który pomimo braku zaplecza startuje w rajdach enduro. Ludzie nazywają go „samotnym wilkiem”, bo radzi sobie bez pomocy ekipy serwisowej. Jego największym marzeniem jest start w Dakarze, ale najpierw musi zdobyć kasę i się zakwalifikować. Pomożecie?

Michał Latoch nie przez przypadek nazwał swój projekt „Od zera do bohatera”. Postanowił wziąć udział w najtrudniejszym rajdzie świata, czyli w Dakarze. Na jego metę dociera tylko połowa zawodników. Najpierw na Michała czekają kwalifikacje w Maroko, które odbywają się podczas Merzouga Rally. Start w nich to spory wydatek więc każda, najmniejsza nawet pomoc z Waszej strony jest mile widziana: https://pomagam.pl/dakarrally

Michał dostał przydomek „samotny wilk” dlatego, że jego rajdowe wyczyny przypominają legendarną, dakarową klasę Malle-moto. W tłumaczeniu z francuskiego oznacza to Moto-skrzynię. W tym roku klasa ta zmieniła nazwę na Oryginal by Motul. Zawodnicy startujący w niej mogą liczyć tylko na samych siebie. Oprócz tego, że się ścigają, to muszą jeszcze ogarniać maszynę pod względem technicznym. Na biwaku nie czeka na nich team, więc wszelkich napraw i bieżącego serwisu dokonują samodzielnie. Cały potrzebny sprzęt, czeka na nich w skrzyniach przewożonych przez organizatora. Malle-moto to klasa dla prawdziwych twardzieli, którym brak ekipy serwisowej nie przeszkadza w dotarciu do mety! Jednym z takich zawodników jest Anglik Lyndon Poskitt, a jego rajdowe filmiki pokazują, że to prawdziwa walka o przetrwanie.

REKLAMA

Fanpage „Od zera do bohatera”: https://www.facebook.com/OdZeraDoBohateraDakar2018/

Podczas rajdu sam naprawiam motocykl, sam przygotowuję się do odcinka specjalnego, sam rozkładam, składam sprzęt, sam sobie gotuję i oczywiście sam jeżdżę na motocyklu. Menager, pomocnik, kucharz, masażysta, mechanik i zawodnik w jednym. – mówi Michał

Zobacz film o Michale z Hallas Rally: 

zobacz galerię

Zobacz również:
Dani Pedrosa nie weźmie udziału w co najmniej 2-óch wyścigach. Zastąpi go Hiroshi Aoyama.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij