[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
1.0

Od zera do bohatera – pomóż Michałowi w drodze na Dakar

Michał Latoch to młody, ambitny zawodnik, który pomimo braku zaplecza startuje w rajdach enduro. Ludzie nazywają go „samotnym wilkiem”, bo radzi sobie bez pomocy ekipy serwisowej. Jego największym marzeniem jest start w Dakarze, ale najpierw musi zdobyć kasę i się zakwalifikować. Pomożecie?

Michał Latoch nie przez przypadek nazwał swój projekt „Od zera do bohatera”. Postanowił wziąć udział w najtrudniejszym rajdzie świata, czyli w Dakarze. Na jego metę dociera tylko połowa zawodników. Najpierw na Michała czekają kwalifikacje w Maroko, które odbywają się podczas Merzouga Rally. Start w nich to spory wydatek więc każda, najmniejsza nawet pomoc z Waszej strony jest mile widziana: https://pomagam.pl/dakarrally

Michał dostał przydomek „samotny wilk” dlatego, że jego rajdowe wyczyny przypominają legendarną, dakarową klasę Malle-moto. W tłumaczeniu z francuskiego oznacza to Moto-skrzynię. W tym roku klasa ta zmieniła nazwę na Oryginal by Motul. Zawodnicy startujący w niej mogą liczyć tylko na samych siebie. Oprócz tego, że się ścigają, to muszą jeszcze ogarniać maszynę pod względem technicznym. Na biwaku nie czeka na nich team, więc wszelkich napraw i bieżącego serwisu dokonują samodzielnie. Cały potrzebny sprzęt, czeka na nich w skrzyniach przewożonych przez organizatora. Malle-moto to klasa dla prawdziwych twardzieli, którym brak ekipy serwisowej nie przeszkadza w dotarciu do mety! Jednym z takich zawodników jest Anglik Lyndon Poskitt, a jego rajdowe filmiki pokazują, że to prawdziwa walka o przetrwanie.

REKLAMA

Fanpage „Od zera do bohatera”: https://www.facebook.com/OdZeraDoBohateraDakar2018/

Podczas rajdu sam naprawiam motocykl, sam przygotowuję się do odcinka specjalnego, sam rozkładam, składam sprzęt, sam sobie gotuję i oczywiście sam jeżdżę na motocyklu. Menager, pomocnik, kucharz, masażysta, mechanik i zawodnik w jednym. – mówi Michał

Zobacz film o Michale z Hallas Rally: 

zobacz galerię

Zobacz również:
Spokojnie, Rossi tylko przy okazji GP na torze COTA w Austin spróbował swoich sił w samochodzie Nascar Kyle'a Buscha. A wszystko w ramach współpracy z Monsterem.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij