Odświeżone Triumphy Tiger na 2018 r.

Nowości ciąg dalszy! Nowe Bonneville Triumpha już niedługo w Mediolanie, a zaraz obok nich odświeżone Tigery. Nowa stylizacja i więcej elektroniki. 

Triumph mocno zaangażował się w produkcję i sprzedaż motocykli klasycznych, co widać po ostatniej premierze nowych maszyn z serii Bonneville. Tymczasem silna konkurencja oraz premiery innych modeli nie sprzyjały sprzedaży Tigerów. Dlatego też Brytyjczycy postanowił uatrakcyjnić także swój segment turystycznych enduro.

Goście z Hinckley zapowiedzieli odświeżenie dotychczasowej wersji 800 cm3 i 1200 cm3, my jednak śledząc filmową zapowiedź na oficjalnym kanale nie spodziewajmy wielkich rewolucji.

Tigery na sezon 2018 będą nadal napędzane będą przez tą samą trzycylindrową jednostkę. Unowocześnieniu ulegnie jednak stylizacja i elektronika. Tiger Explorer 1200 dostanie też nowa nazwę - w 2018 roku będzie nazywał się Tiger 1200. Wszystko po to, by bardziej kojarzył się z mniejszą wersją 800 cm3.

Premiera podczas zbliżających się targów w Mediolanie. Sprawdź co jeszcze ciekawego producenci przygotowują na 2018 rok.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zobacz również:
REKLAMA