Odwiedziliśmy targi Mototrendy 2019

Co nas czeka w sezonie 2019? Odpowiedzi na to pytanie szukaliśmy na branżowych targach Mototrendy 2019 zorganizowanych przez firmę Inter Cars w podwarszawskich Jawczycach. W trakcie imprezy prezentowano najnowsze kolekcje motocyklowej odzieży i akcesoriów, pokazano też szeroką ofertę części zamiennych i eksploatacyjnych dostępnych w ofercie Inter Cars SA.

Motor Presse Polska

Mototrendy to branżowa impreza zapowiadająca najnowsze kolekcje odzieży i akcesoriów, a także prezentujące ofertę części zamiennych dostępnych w hurtowej ofercie motocyklowej firmy Inter Cars SA.

W porównaniu do poprzednich edycji targi Mototrendy zmieniły nieco swój charakter. Na niemal tysiącmetrowej ekspozycji, każda marka i strefa tematyczna zaprezentowała została w przejrzysty sposób. Zaś nad zwiedzającymi czuwali chętni do pomocy opiekunowie handlowi.

 

Motor Presse Polska
Motor Presse Polska
Motor Presse Polska
Motor Presse Polska

 

Warto wspomnieć, że do długiej listy oferowanych przez Inter Cars produktów dołączyły: rozruszniki i regulatory napięcia Arrowhead, części Cylinder Works, Fuel Star, Hot Rods, łożyska i zestawy naprawcze Pivot Works, a także manetki Ariete i crash pady oraz gmole czeskiej firmy  RD Moto. W sumie w gamie motocyklowych dostawców Inter Cars dostępne są produkty ponad 70 producentów z całego świata. Przy czym do kategorii akcesoriów dołączył również niemiecki Touratech.

W trakcie targów Mototrendy 2019 prezentowana była odzież: Adrenaline, Ispido Motorcycles, kolekcja offroadowa i rowerowa Fly Racing, Ixon, Oxford Wear, Alpinestars oraz nowość w ofercie – Spyke.

Pokazano też kaski: Shark, Nolan, X-Lite, Grex, SMK, Ispido Motorcycles oraz uniwersalne systemy Bluetooth Interphone.

 

Motor Presse Polska
Motor Presse Polska
Motor Presse Polska
Motor Presse Polska

 

Odbywająca się w dniach 19 - 30 listopada impreza ma charakter zamknięty a dedykowana jest klientom hurtowym. Prezentowana w jej trakcie kompleksowa oferta daje właścicielom sklepów motocyklowych z całej Polski możliwość przygotowania ciekawej oferty na najbliższy sezon.

Zobacz również:
REKLAMA