[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
5.0

Odwiedziliśmy targi Mototrendy 2019

Co nas czeka w sezonie 2019? Odpowiedzi na to pytanie szukaliśmy na branżowych targach Mototrendy 2019 zorganizowanych przez firmę Inter Cars w podwarszawskich Jawczycach. W trakcie imprezy prezentowano najnowsze kolekcje motocyklowej odzieży i akcesoriów, pokazano też szeroką ofertę części zamiennych i eksploatacyjnych dostępnych w ofercie Inter Cars SA.

Mototrendy to branżowa impreza zapowiadająca najnowsze kolekcje odzieży i akcesoriów, a także prezentujące ofertę części zamiennych dostępnych w hurtowej ofercie motocyklowej firmy Inter Cars SA.

W porównaniu do poprzednich edycji targi Mototrendy zmieniły nieco swój charakter. Na niemal tysiącmetrowej ekspozycji, każda marka i strefa tematyczna zaprezentowała została w przejrzysty sposób. Zaś nad zwiedzającymi czuwali chętni do pomocy opiekunowie handlowi.

REKLAMA

 

 

Warto wspomnieć, że do długiej listy oferowanych przez Inter Cars produktów dołączyły: rozruszniki i regulatory napięcia Arrowhead, części Cylinder Works, Fuel Star, Hot Rods, łożyska i zestawy naprawcze Pivot Works, a także manetki Ariete i crash pady oraz gmole czeskiej firmy  RD Moto. W sumie w gamie motocyklowych dostawców Inter Cars dostępne są produkty ponad 70 producentów z całego świata. Przy czym do kategorii akcesoriów dołączył również niemiecki Touratech.

W trakcie targów Mototrendy 2019 prezentowana była odzież: Adrenaline, Ispido Motorcycles, kolekcja offroadowa i rowerowa Fly Racing, Ixon, Oxford Wear, Alpinestars oraz nowość w ofercie – Spyke.

Pokazano też kaski: Shark, Nolan, X-Lite, Grex, SMK, Ispido Motorcycles oraz uniwersalne systemy Bluetooth Interphone.

 

 

Odbywająca się w dniach 19 - 30 listopada impreza ma charakter zamknięty a dedykowana jest klientom hurtowym. Prezentowana w jej trakcie kompleksowa oferta daje właścicielom sklepów motocyklowych z całej Polski możliwość przygotowania ciekawej oferty na najbliższy sezon.

zobacz galerię

Zobacz również:
Ekipa Triumph Polska zaprezentowała nowa formułę demonstrowania motocykli zainteresowanym nimi motocyklistom, salony Triumph w Warszawie i Poznaniu zapraszają na całodzienne wyjazdy najnowszymi modelach.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij