Odzieżowa kolecja Suzuki

Jeździsz Suzuki i chcesz wyglądać stylowo? Sprawdź nową ofertę odzieży motocyklowej Suzuki, w której nawet jesienią będziesz mógł komfortowo i stylowo jeździć swoją maszyną.

W ofercie dostępne są zarówno kurtki, jak i komplety odzieży, a także m.in. rękawice i przeciwdeszczówki.

Assen
Kurtka Assen (799 zł) to połączenie wysokiej jakości skóry bydlęcej z czarnymi elementami materiałowymi. Ergonomiczne zakrzywione rękawy, regulowane otwory wentylacyjne, przydatne kieszenie oraz protektory na łokciach, ramionach i plecach powodują, że kurtka Assen jest wygodna, a podczas wypadku zabezpiecza najbardziej zagrożone miejsca na ciele.

Traveler
To praktyczny komplet turystyczny, składający się z kurtki typu 3/4 - 3-warstwowej z płynną regulacją kołnierza i wodoodpornymi kieszeniami (659 zł) - oraz wygodnych, 2-warstwowych spodni (429 zł). Dbając o swoje bezpieczeństwo, zaopatrz się też w protektor KNOX na plecy.

ProDry
Komplety przeciwdeszczowe "ProDry" to wygodne i szczelne przeciwdeszczówki Suzuki wykonane z materiału Polytex210D. Dzięki kombinacji kolorów (czerń - neonowy pomarańcz - biel), będziecie w nich dobrze widoczni. Odzież z serii "ProDry" dostępna jest w formie 1-częściowego kombinezonu (259 zł) lub kurtki (149 zł) i spodni (99 zł).

Rękawice
Dodatkowo, możecie wybierać w ofercie rękawic Suzuki, do której w tym roku dołączył nowy model. Fani sportowej jazdy docenią dopasowane rękawice Bora (249 zł) z protektorami KNOX SPS. Całosezonowe rękawice turystyczne "Storm" wykonane są z nubuku i mocnego materiału Polydura 600D (199 zł). Wodoodporne rękawice "Zonda" zapewnią komfort w deszczowe dni, ponieważ posiadają membranę wykonaną z odpornej na przetarcia Cordury.

Zobacz również:
REKLAMA