REKLAMA

Ogień olimpijski zatrzymany przez wypadek motocyklistów

Kiedy ogień olimpijski niesiony w konwoju przemierzał hrabstwo Essex tuż przed nimi zderzyło się dwoje motocyklistów - kobieta i mężczyzna.

Konwój z ogniem olimpijskim zatrzymał się i udzielił pomocy rannym motocyklistom. Pochodnia ruszyła w dalszą drogę dopiero kiedy dwoje poszkodowanych zostało odwiezionych do pobliskiego szpitala w Chelmsford z podejrzeniami złamań.

Później tego samego dnia pech również nie ominął ognia olimpijskiego. Niesiona przez kajakarza Zacharego Franklina pochodnia została zgaszona przez chlapiącą wodę kiedy on i jego zespół spływali w dół potokiem w centrum wodnym Lee Valley niedaleko Waltham Cross. Pochodnia została odpalona ponownie i ruszyła w dalszą drogę. NIE - Olimpiada w Londynie nie zostanie odwołana z tego powodu rozpocznie się zgodnie z planem 27 lipca :)


zobacz galerię

Zobacz również:
Dzisiaj dotarła do nas smutna informacja. W czwartek, 15 października 2020, zmarł Mirosław Malec, jeden z najlepszych polskich motocyklistów, osoba dzięki której w 1993 roku polska reprezentacja w rajdach enduro zdobyła tytuł Drużynowego Mistrza Świata.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA