Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Ogień olimpijski zatrzymany przez wypadek motocyklistów

Kiedy ogień olimpijski niesiony w konwoju przemierzał hrabstwo Essex tuż przed nimi zderzyło się dwoje motocyklistów - kobieta i mężczyzna.

Konwój z ogniem olimpijskim zatrzymał się i udzielił pomocy rannym motocyklistom. Pochodnia ruszyła w dalszą drogę dopiero kiedy dwoje poszkodowanych zostało odwiezionych do pobliskiego szpitala w Chelmsford z podejrzeniami złamań.

Później tego samego dnia pech również nie ominął ognia olimpijskiego. Niesiona przez kajakarza Zacharego Franklina pochodnia została zgaszona przez chlapiącą wodę kiedy on i jego zespół spływali w dół potokiem w centrum wodnym Lee Valley niedaleko Waltham Cross. Pochodnia została odpalona ponownie i ruszyła w dalszą drogę. NIE - Olimpiada w Londynie nie zostanie odwołana z tego powodu rozpocznie się zgodnie z planem 27 lipca :)


zobacz galerię

Zobacz również:
Paweł Szkopek uniknął poważniejszej kontuzji w groźnie wyglądającym wypadku podczas niedzielnego wyścigu motocyklowych mistrzostw świata World Superbike na amerykańskim torze Laguna Seca. Już w najbliższy weekend Polak zmierzy się w Czechach w kolejnych zmaganiach.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij