[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Okiełznaj niedźwiedzia

 

Żaden właściciel Grizzlaka lub innej czterokółki ze stajni Yamahy nie powinien zapuszczać sie w teren bez tego wypasionego kompletu. Wdzianko o nazwie ATV/Enduro charakteryzuje wodoodporność, całe mnóstwo szczelnie zamykanych kieszeni zewnętrznych i wewnętrznych oraz regulacja w pasie i na ramionach. Mało? Proszę bardzo - wywietrzniki i odpinane rękawy. Komplet przy tym jest lekki, komfortowy i bardzo praktyczny. Dodano wzmocnienia na łokciach i kolanach, oraz uszyto go z materiałów, z których łatwo sprać kurz, brud i błoto. W takim wdzianku ty i twój niedźwiedź zawojujecie off-roadowy świat. Ceny: kurtka - 706 zł, spodnie - 582 zł. Więcej: Yamaha Motor Polska, tel. 022 331 97 77, www.yamaha-motor.pl


REKLAMA
Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij