[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Okradli mistrza!

Może nie jest to wiadomość najważniejsza ale wydała nam się conajmniej dziwna. Po dojechaniu do mety wyścigu MotoGP motocykl aktualnego jeszcze mistrza został okradziony przez kibiców.

Tuż po dojechaniu na metę kibice i fani Valentino obleźli go i obsypali gratulacjami. Najwyraźniej wśród nich był też ktoś łasy na "łakocie", a ściślej postanowił sobie sprawić pamiątkę od mistrza i zwyczajnie wytargał nowoczesną żyroskopową kamerkę z zadupka Yamahy Rossiego. No cóż wydawałoby się, że to ostatnia rzecz która mogłaby stać się na torze wyścigowym w takiej chwili, jednak jak mawiają pod latarnią najciemniej i... na dodatek zapis z kamery tym razem nie pomoże w odnalezieniu sprawcy.

REKLAMA
Zobacz również:
Dokument prawa jazdy wydany od 4 marca 2019 r. nie będzie już zawierał adresu zamieszkania. Zniknie więc obowiązek wymiany dokumentu np. w przypadku przeprowadzki. Czy dokumenty wydane do tej pory trzeba wymienić na nowe?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij