Oldtimerbazar czyli posezonowa wyprzedaż

W niedzielę 30 września we odbył się we Wrocławiu kolejny Oldtimerbazar.

Mimo, że pogoda była dla motocyklistów nad wyraz łaskawa wyraźnie czuć było w powietrzu koniec sezonu. Wszystko za sprawą ilości maszyn wystawionych do sprzedania. Odwiedzam tę imprezę dość regularnie, jednak tym razem byłem pod wrażeniem ilości wystawionych sprzętów. Było wszystko, od skuterów poprzez ścigi, nakedy, enduraki, aż po ciężką armaturę. Sprzęty w różnym wielu i kondycji, a przede wszystkim w wielkiej ilości.

Jak dla mnie absolutnym rodzynkiem okazała się WSK z 1978 roku przebiegiem 400 km za jedyne 8 tys. zł. Ciekawe czy znalazł się zainteresowany koneser? Poza motocyklami było rzecz jasna trochę ciuchów, kasków butów, stoiska z militariami, oraz masa rozmaitego żelastwa do zabytkowych maszyn rozmaitego rodzaju. Na spragnionych strawy czekały grille, zaś na spragnionych rozrywki konkurs Moto Gymkhany, pokazy stunterskie i wystawa zabytkowych pojazdów.

W tym roku czekają nas jeszcze dwa Oldtimerbazary: 18 listopada we Wrocławiu i 2 grudnia w Katowicach. Więcej na  http://oldtimerbazar.pl/oldtimerbazar.

Zobacz również:
REKLAMA