REKLAMA

On Any Sunday II - druga część dokumentalnej biblii motocyklowej

Wczoraj prezentowaliśmy pierwszą część dokumentalnego filmu o motocyklach z 1971 - "On Any Sunday". Dziś idziemy za ciosem i prezentujemy drugą część tego filmu zrealizowaną w 1981.

W tej odsłonie nie zabraknie takich mniej lub bardziej znanych gwiazd amerykańskiego sportu motocyklowego jak Bruce Penhall (dwukrotny żużlowy indywidualny mistrz świata, startował między innymi w drużynowych MŚ we Wrocławiu i MŚ Par w Chorzowie), Bob Hannah (siedmiokrotny mistrz AMA i jeden z najbardziej utytułowanych zawodników motocrossowych), Brad Lackey ("Pechowiec Brad" - jednokrotny motocrossowy mistrz świata klasy 500 cc) i chyba największego z nich Kenny'ego Robertsa (2-krotny mistrz MotoGP, 3-krotny zwycięzca Daytony 200, gwiazdor Flat Tracku i wyścigów i można by tak jeszcze długo wymieniać).

REKLAMA

REKLAMA

Zobacz również:
Milwaukee pracuje nad kompresorem, którego zadaniem będzie wspomaganie widlastych dwójek. Nie wiadomo na razie czy rozwiązanie to znajdzie się w standardowym wyposażeniu, czy może dostępne będzie jako akcesorium.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA