Operacja Gdynia czyli ostatnia w tym roku Motocyklowa Niedziela na stacjach BP

Piękna pogoda, dziki tłum motocyklistów, gigantyczna kolejka do hamowni i nowy rekord Motocylowej Giętary. !9 czerwca w Gdyni odbyła się ostatnia w tym roku Motocyklowa Niedziela na stacjach BP.

Ostatnie spotkanie na stacji BP przyciągnęło masę ludzi. Nic dziwnego bo niemal przez cały dzień świeciło wspaniałe słońce a przelotny deszcz który spadł znienacka około godziny 15 przeszedł niemal niezauważony.

Program był podobny do innych Motocyklowych Niedziel na BP tak więc przybyłym bikerom umilali czas specjaliści od stuntu i trialu. Był pokaz ratownictwa medycznego, kilka pięknych customów i hamownia przed którą ustawiła się kilometrowa kolejka. Była też nasza motocyklowa Giętara w której padł nowy rekord ustanowiony przez Adama Sylwanowicza, który by wziąć udział w zmaganiach przyjechał specjalnie ze Szczecina.Uzyskując czas 13,21 Adam wygrał jednocześnie i rozgrywkę w Gdyni i cała Motocyklową Giętarę. Co ciekawe to już jego drugi start w naszym slalomie. Po raz pierwszy wygrał Moto Giętarę w Szczecinie uzyskując wówczas wynik 16,90 s. Drugie w Gdyni miejsce zajął Tomasz Błaszkowski z wynikiem 16,65 s a trzecie Damian Lademan ktury osiągnął czas 18,87 s.W ten sposób wyklarowała się klasyfikacja generalna Motocyklowej Giętary. Jej zwycięzcą z wynikiem 13,21 s został Adam Sylwanowicz (zdjęcie wyżej), drugie miejsce zajął Piotr Krzemień który wygrał rozgrywkę w Krakowie z wynikiem 13,94, zaś jako trzeci na pudle stanął Mateusz Mittek który we Wrocławiu wykręcił czas 14,90 s.Zobacz również:
REKLAMA