[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Operacja Gdynia czyli ostatnia w tym roku Motocyklowa Niedziela na stacjach BP

Piękna pogoda, dziki tłum motocyklistów, gigantyczna kolejka do hamowni i nowy rekord Motocylowej Giętary. !9 czerwca w Gdyni odbyła się ostatnia w tym roku Motocyklowa Niedziela na stacjach BP.

Ostatnie spotkanie na stacji BP przyciągnęło masę ludzi. Nic dziwnego bo niemal przez cały dzień świeciło wspaniałe słońce a przelotny deszcz który spadł znienacka około godziny 15 przeszedł niemal niezauważony.

REKLAMA

Program był podobny do innych Motocyklowych Niedziel na BP tak więc przybyłym bikerom umilali czas specjaliści od stuntu i trialu. Był pokaz ratownictwa medycznego, kilka pięknych customów i hamownia przed którą ustawiła się kilometrowa kolejka. Była też nasza motocyklowa Giętara w której padł nowy rekord ustanowiony przez Adama Sylwanowicza, który by wziąć udział w zmaganiach przyjechał specjalnie ze Szczecina.Uzyskując czas 13,21 Adam wygrał jednocześnie i rozgrywkę w Gdyni i cała Motocyklową Giętarę. Co ciekawe to już jego drugi start w naszym slalomie. Po raz pierwszy wygrał Moto Giętarę w Szczecinie uzyskując wówczas wynik 16,90 s. Drugie w Gdyni miejsce zajął Tomasz Błaszkowski z wynikiem 16,65 s a trzecie Damian Lademan ktury osiągnął czas 18,87 s.W ten sposób wyklarowała się klasyfikacja generalna Motocyklowej Giętary. Jej zwycięzcą z wynikiem 13,21 s został Adam Sylwanowicz (zdjęcie wyżej), drugie miejsce zajął Piotr Krzemień który wygrał rozgrywkę w Krakowie z wynikiem 13,94, zaś jako trzeci na pudle stanął Mateusz Mittek który we Wrocławiu wykręcił czas 14,90 s.zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij