Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Opłaty na A4 niższe dla motocyklistów!

Wreszcie są jakieś efekty protestów motocyklistów przeciwko wysokim opłatom za przejazd autostradą A4 z Krakowa do Katowic. Stalexport zapowiada obniżkę opłat dla motocyklistów o połowę.

Jest to reakcja na projekt rozporządzenia w kwestii stawek za przejazd autostradami przygotowany przez Ministerstwo Infrastruktury. Jak do tej pory motocykliści płacili tak samo jak kierowcy puszek 16 złotych za przejazd w jedną stronę. Teraz kwota miałaby wynosić połowę starej kwoty czyli 8 złotych. Kiedy zmiany wejdą w życie jeszcze nie wiadomo, ale miejmy nadzieję, że Stalexport pośpieszy się z wprowadzeniem zmian. W przeciwnym razie z nastaniem nowego sezonu małopolscy motocykliści mogą znów postanowić dać spółce prztyczka w nos.

{% image id= align=left x=0 y=0 %}

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ