[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Opony Continentala do serwisu

Nie tylko producenci nowych motocykli ogłaszają akcje naprawcze, wzywając do swoich serwisów właścicieli modeli zagrożonych różnymi usterkami. O podobnej kampanii poinformował właśnie Continental.

Opona Continental

Polski oddział niemieckiej marki, Continental Opony Polska powiadomił prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w niektórych oponach motocyklowych marki Continental może występować uszkodzenie bieżnika lub opasania mogące prowadzić do separacji.

Powyższa usterka może pojawić się w kilku modelach opon: ContiSportAttack, ContiSport Attack 2, ContiAttack SM, ContiRaceAttack Comp, Soft/Medium/Endurance, ContiRoadAttack 2 GT W, o rozmiarze 120/70ZR17 M/C 58 W lub 120/70R17 M/C 58H, wyprodukowanych w Niemczech.

Na rynku polskim kampanią naprawczą objętych jest łącznie 1158 opon wyżej wymienionych modeli marki Continental.

Przedsiębiorca poinformuje nabywców opon o prowadzonej akcji za pośrednictwem sprzedawców oraz serwisu internetowego. Wadliwe opony zostaną wymienione na wolne od wad lub zwracany będzie ich koszt.

Zobacz również:
Daniel, nasz czytelnik szuka dwóch skradzionych mu przez nieuczciwego mechanika starych motocykli. Jeżeli natknąłeś się na któryś z nich - Jawę 353 z 1958 roku albo o rok młodszą MZ ES 250 - daj znać. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA