Orlen MX MP 2017: runda w Człuchowie - zapowiedź

Wyjeżdżasz na wakacje? Jeśli odpoczywasz gdzieś na Kaszubach i jesteś fanem motocrossu, to w najbliższy weekend zapraszamy do Człuchowa. Najlepsi w Polsce zawodnicy zmierzą się tam podczas kolejnej rundy  Mistrzostw Polski.

Orlen MX MP 2017: runda w Człuchowie - zapowiedź Maciej Wierzbicki
Orlen MX MP 2017: runda w Człuchowie - zapowiedź.

W pierwszy weekend lipca (1-2.07.2017) cykl Motocrossowych Mistrzostw Polski zawita do Człuchowa. Organizator - AMK Poltarex Człuchów na torze przy ul. Kamiennej będzie gościć najlepszych zawodników z naszego kraju, którzy zmierzą się w walce o kolejne punkty w klasyfikacji generalnej mistrzostw.

W sobotę zobaczymy klasy: MX Masters, MX65, MX Kobiet oraz MX2. Start pierwszego wyścigu zaplanowano na godz. 13.30.

W niedzielę wystartują zawodnicy klas: MX125, MX85 i MX Open. Start do pierwszego wyścigu przewidziano o godz. 12.20.

Zawody w Człuchowie są zawsze istotnym wydarzeniem dla miejscowych kibiców - wystarczy spojrzeć na liczbę zawodników klubu CAMK Poltarex Człuchów. Od kilku lat dominują oni w klasyfikacji klubowej Mistrzostw Polski, również w tym sezonie nie zamierzają odpuszczać walki o klubowy tytuł.

Dla wszystkich zawodników startujących w tegorocznych mistrzostwach to ważny weekend, ponieważ do końca sezonu zostały łącznie 3 rundy. Nikt jeszcze nie może być pewny zwycięstwa. A to oznacza, że emocje i walkę do końca mamy zagwarantowane.

W regionie nie brakuje atrakcji turystycznych, więc zapraszamy do Człuchowa i okolic całe rodziny. Wypoczynek uwieńczony sportowymi wrażeniami może być świetnym pomysłem na wakacyjny weekend. Do zobaczenia!

Zobacz również:
REKLAMA