[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Orlen MX MP 2017:runda w Gdańsku - zapowiedź

W Gdańsku będzie się działo! Będzie gorąco i to nie tylko ze względu na nadchodzące lato, ale ze względu na niesamowite emocje jakie nas czekają podczas kolejnej rundy motocrossowych Mistrzostw Polski.

Orlen MX MP 2017: zapowiedź rundy w Gdańsku Orlen MX MP 2017: zapowiedź rundy w Gdańsku.

Tym razem Gdański Auto Moto Klub i miasto Gdańsk zapraszają na tor w okolicy ul. Starogardzkiej już w najbliższy weekend tj. 17-18 czerwca 2017. Właśnie tam nastąpi rozgrywka o kolejne punkty Mistrzostw Polski cyklu ORLEN MX MP 2017.

Ostrą jazdę i mnóstwo emocji zagwarantują zawodnicy wszystkich klas. W sobotę zobaczymy wyścigi klas: MX85, MX2 , MX Masters i MX Kobiet. Zaplanowano także dodatkowy wyścig dla zawodników z licencją B i C . Początek sobotnich wyścigów przewidziano na godz. 13.10.

Z kolei w niedzielę (18 czwerwca) pojadą klasy: MX65, MX125 oraz MX Open. Początek wyścigów o godz. 12.15.

W niedzielę o godz. 14.00 kibice będą mieli okazję do spotkania z wybranymi zawodnikami z mistrzostw Polski, otrzymania pamiątkowych plakatów i autografów oraz wzięcia udziału w konkursach z nagrodami.

Im bliżej połowy sezonu, tym każdy wywalczony punkt nabiera większego znaczenia. Rywalizacja w tym roku jest bardzo mocna, a o zwycięstwie w końcowej klasyfikacji mogą decydować minimalne różnice. Gorąco zachęcamy do spędzenia weekendu na Gdańskim torze. Elektryzująca rywalizacja i wielkie emocje gwarantowane. To sposób na ciekawy, alternatywny weekend dla całej rodziny, z adrenaliną w tle. Zapraszamy!

zobacz galerię

Zobacz również:
Poniżej garść ciekawostek dotyczących rajdu Dakar. Czy wiecie, że kobiety na motocyklach były obecne od samego początku? Kto jest żywą legendą rajdu? Czy można pustynię pokonać na skuterze?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA