Orlen MX MP 2017:runda w Gdańsku - zapowiedź

W Gdańsku będzie się działo! Będzie gorąco i to nie tylko ze względu na nadchodzące lato, ale ze względu na niesamowite emocje jakie nas czekają podczas kolejnej rundy motocrossowych Mistrzostw Polski.

Orlen MX MP 2017: zapowiedź rundy w Gdańsku Maciej Wierzbicki
Orlen MX MP 2017: zapowiedź rundy w Gdańsku.

Tym razem Gdański Auto Moto Klub i miasto Gdańsk zapraszają na tor w okolicy ul. Starogardzkiej już w najbliższy weekend tj. 17-18 czerwca 2017. Właśnie tam nastąpi rozgrywka o kolejne punkty Mistrzostw Polski cyklu ORLEN MX MP 2017.

Ostrą jazdę i mnóstwo emocji zagwarantują zawodnicy wszystkich klas. W sobotę zobaczymy wyścigi klas: MX85, MX2 , MX Masters i MX Kobiet. Zaplanowano także dodatkowy wyścig dla zawodników z licencją B i C . Początek sobotnich wyścigów przewidziano na godz. 13.10.

Z kolei w niedzielę (18 czwerwca) pojadą klasy: MX65, MX125 oraz MX Open. Początek wyścigów o godz. 12.15.

W niedzielę o godz. 14.00 kibice będą mieli okazję do spotkania z wybranymi zawodnikami z mistrzostw Polski, otrzymania pamiątkowych plakatów i autografów oraz wzięcia udziału w konkursach z nagrodami.

Im bliżej połowy sezonu, tym każdy wywalczony punkt nabiera większego znaczenia. Rywalizacja w tym roku jest bardzo mocna, a o zwycięstwie w końcowej klasyfikacji mogą decydować minimalne różnice. Gorąco zachęcamy do spędzenia weekendu na Gdańskim torze. Elektryzująca rywalizacja i wielkie emocje gwarantowane. To sposób na ciekawy, alternatywny weekend dla całej rodziny, z adrenaliną w tle. Zapraszamy!

Zobacz również:
REKLAMA