Orlen MX MP - przedostatnia runda już w ten weekend

Motocrossowe Mistrzostwa Polski Orlen MX MP wchodzą w decydującą fazę! Do ostatecznego rozstrzygnięcia i wyłonienia mistrzów zostały już tylko dwie rundy. Jedna z nich odbędzie się w najbliższy weekend w Lidzbarku Warmińskim.

Orlen MX MP 2017 - przedostatnia rundaw Lidzbarku Warmińskim Maciej Wierzbicki
Orlen MX MP 2017 - przedostatnia rundaw Lidzbarku Warmińskim

W dniach 5-6.sierpnia na jednym z najładniej położonych polskich torów zostanie rozegrana przedostatnia runda tegorocznego cyklu mistrzostw Polski. Wszystkich fanów motocrossu wraz z rodzinami zapraszamy do Lidzbarka Warmińskiego.

Wymagający, piaszczysty tor i adrenalina wywinduje emocje na wyższy poziom. Teraz nikt nie będzie odpuszczał! Moto Klub Lidzbark Warmiński już zdążył przyzwyczaić zawodników i kibiców do profesjonalnie przygotowanych zawodów, więc zawodnicy będą się mogli skupić na ściganiu, a kibice na zagrzewaniu do boju swoich faworytów.

Po zaledwie miesięcznej przerwie zobaczymy konfrontację najlepszych zawodników sześciu klas. W sobotę pojadą najmłodsi z MX65 i MX85, bardzo widowiskowo jeżdżący zawodnicy z klasy MX2 oraz seniorzy z MX Masters. Pierwszy wyścig tego dnia startuje o godz. 13.15.

Z kolei w niedzielę publiczność rozgrzeją do czerwoności młode wilki z  klasy MX125 (start ich wyścigu o 12.15), klasa MX Kobiet, a na deser zawodnicy z królewskiej MX Open.

Serdecznie zapraszamy! Szczegółowy harmonogram w linku https://pzm.pl/pliki/zg/samochody/mpmx_lidzbark_warminski_2017_-_harmonogram_czasowy_zatwierdzonypdf.pdf

Zobacz również:
REKLAMA