[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Orlen Team w Dakarze 2011

Podczas konferencji która odbyła się 17 czerwca Zawodnicy Olen Teamu potwierdzili swój udział w przyszłorocznym Dakarze.

17 czerwca w siedzibie PKOl-u odbyła się konferencja prasowa firmy ASO, która zajmuje się organizacją rajdu Dakar. Było wiele rozmów i pytań na temat przyszłorocznej edycji imprezy a także prezentacja pełnej trasy Dakaru. Podczas konferencji swój udział w imprezie potwierdzili zawodnicy Orlen Teamu w składzie: Jacek Czachor, Marek Dąbrowski, Jakub Przygoński (motocykle) i Krzysztof Hołowczyc (samochód). Dla Jacka Czachora będzie to już 11 start w Dakarze (pozostałe 10 zawsze udało mu się ukończyć), a najlepsze miejsce jakie zdobył to 10 pozycja. Marek Dąbrowski może pochwalić się dobrym wynikiem z 2003 roku, kiedy to zdobył 9 miejsce. W zeszłym roku jednak Kuba Przygoński w swoim drugim starcie zajął świetne 8 miejsce (w debiucie był 11), a na 2011 zapowiada walkę o podium. Do Dakaru pozostało jeszcze pół roku.


Zobacz również:
Motocykliści z Poznania, Wrocławia i Rzeszowa – szykujcie się! To właśnie w waszych miastach  odbędzie się MT Tour czyli impreza testowa Yamahy poświęcona serii MT.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA