[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

"Ostatni motocykl na Ziemi" - [TRAILER]

"W świecie autonomicznych samochodów motocykliści muszą walczyć o przetrwanie" - oto zapowiedź  filmu Erica Ristau.

"Ostatni motocykl na Ziemi" to trzyczęściowy film opowiadający historię Conrada Mendla - kolekcjonera i konstruktora motocykli. Główny bohater całe swoje życie poświęcił jednośladom. Jednak świat się zmienia i coraz mniej osób rozumie jego pasję. Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych tracą poczucie indywidualności i wolności, których synonimem jest właśnie motocykl. Zamiast tego ludzie poruszają się pojazdami autonomicznymi, które bezpiecznie, komfortowo i bez wysiłku wizą ich do celu. Benzyna drożeje, a motocykle są coraz rzadszym widokiem na drogach. Conrad jednak nie nie zamierza się poddawać. 

Fabuła filmu została zainspirowana  ostatnimi wydarzeniami na świecie. Samochody autonomiczne  powoli stają się rzeczywistością. Historia XX wieku jest dowodem na to, w jak ogromnym tempie zmienia się otaczający nas świat. Sto lat temu jeździliśmy konno, dzisiaj mamy do dyspozycji samochody, które samodzielnie jeżdżą. Jak to się ma do motocykli?

REKLAMA

Reżyser filmu Eric Ristau mówi - Współczesna młodzież koncentruje się wyłącznie na wirtualnym świecie. Na znaczeniu tracą przedmioty, a wśród nich motocykle. Coraz mniej ludzi decyduje się na zdawanie prawa jazdy, zainteresowanie dwoma kółkami jest coraz słabsze. Mówi się, że "ostatnia osoba, która otrzyma prawo jazdy już się urodziła". Uwielbiam motocykle i samochody zabytkowe - są one w moim życiu odkąd pamiętam. Na horyzoncie widzę jednak poważne zmiany - klasykę zastępują pojazdy elektryczne i autonomiczne. Czy to faktycznie zwiastuje większe zmiany?

Jeśli spodobał Ci się pomysł i zwiastun możesz wesprzeć finansowo produkcję kolejnych jego części na crowdfundingowej stronie IndieGoGo.

Niestety nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery pierwszej części filmu. Gdy taka informacja trafi w nasze ręce, od razu się nią pochwalimy.  

Zapowiedź filmu:

Uwaga, trailer zawiera drastyczne sceny dla motocyklistów!

Źródło: https://www.indiegogo.com/projects/the-last-motorcycle-on-earth-cars#/

zobacz galerię

Zobacz również:
Szukasz quada do zadań specjalnych? Sprawdź co oferuje nowy model Yamahy - Kodiak 700.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA