Ostatnie odliczanie przed 115 urodzinami Harley-Davidson w Pradze

Rok 2018 jest 115 rokiem istnienia marki Harley-Davidson®. Aby uczcić ten fakt w dniach 5-8 lipca 2018 odbędzie się wielka impreza rocznicowa u naszych południowych sąsiadów, w Pradze.

Harley-Davidson 115 Harley-Davidson
Harley-Davidson 115 urodziny w Pradze

Będzie to największa europejska impreza zorganizowana przez Harley-Davidson z okazji 115 rocznicy. Będzie to również święto wszystkich motocyklistów.

Wieczór poprzedzający rozpoczęcie imprezy można spędzić z inną światową legendą, na koncercie Rolling Stones – na pobliskim lotnisku Letnany - w ramach trasy koncertowej „No Filter” (podobno są jeszcze bilety). A potem cieszyć się muzyką na żywo (m.in. The Hives) na imprezie rocznicowej - wystąpią zespoły grające rock, blues, reggae i rap – na 4 scenach, każdy znajdzie coś dla siebie.

Obchody 115 rocznicy w Pradze to impreza dla wszystkich. Bo najważniejsza jest jazda, duch wyścigów i nawiązywanie nowych kontaktów z ludźmi, którzy dzielą pasję jazdy na dwóch kołach. Dlatego do Pragi zaproszeni są wszyscy - motocykliści oraz ci, którzy jeszcze nie zaczęli przygody z jazdą na motocyklu.

W strefie Expo zostanie zaprezentowanych ponad 150 motocykli Harley-Davidson, a uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję odbyć interaktywną podróż przez historię marki od jej początków w 1903 roku. Będzie również możliwość odbycia jazdy próbnej najnowszymi modelami z rocznika 2018, w ramach H-D Demo Truck.

Polskim akcentem będą pokazy jazdy Maćka DOP’a - jedynego w Polsce i jednego z nielicznych w Europie stuntera jeżdżącego na Harleyu.

Marka Jeep®, kluczowy partner największych imprez H-D, zaprasza na jazdę próbną jednym z kultowych modeli. W strefie Jeep Lounge będzie można również kupić akcesoria sygnowane logo Jeep.

Bilety do nabycia i więcej informacji:  www.h-d.prague115.com

Zobacz również:
REKLAMA