[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Ostatnie odliczanie przed 115 urodzinami Harley-Davidson w Pradze

Rok 2018 jest 115 rokiem istnienia marki Harley-Davidson®. Aby uczcić ten fakt w dniach 5-8 lipca 2018 odbędzie się wielka impreza rocznicowa u naszych południowych sąsiadów, w Pradze.

Harley-Davidson 115 Harley-Davidson 115 urodziny w Pradze

Będzie to największa europejska impreza zorganizowana przez Harley-Davidson z okazji 115 rocznicy. Będzie to również święto wszystkich motocyklistów.

Wieczór poprzedzający rozpoczęcie imprezy można spędzić z inną światową legendą, na koncercie Rolling Stones – na pobliskim lotnisku Letnany - w ramach trasy koncertowej „No Filter” (podobno są jeszcze bilety). A potem cieszyć się muzyką na żywo (m.in. The Hives) na imprezie rocznicowej - wystąpią zespoły grające rock, blues, reggae i rap – na 4 scenach, każdy znajdzie coś dla siebie.

REKLAMA

Obchody 115 rocznicy w Pradze to impreza dla wszystkich. Bo najważniejsza jest jazda, duch wyścigów i nawiązywanie nowych kontaktów z ludźmi, którzy dzielą pasję jazdy na dwóch kołach. Dlatego do Pragi zaproszeni są wszyscy - motocykliści oraz ci, którzy jeszcze nie zaczęli przygody z jazdą na motocyklu.

W strefie Expo zostanie zaprezentowanych ponad 150 motocykli Harley-Davidson, a uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję odbyć interaktywną podróż przez historię marki od jej początków w 1903 roku. Będzie również możliwość odbycia jazdy próbnej najnowszymi modelami z rocznika 2018, w ramach H-D Demo Truck.

Polskim akcentem będą pokazy jazdy Maćka DOP’a - jedynego w Polsce i jednego z nielicznych w Europie stuntera jeżdżącego na Harleyu.

Marka Jeep®, kluczowy partner największych imprez H-D, zaprasza na jazdę próbną jednym z kultowych modeli. W strefie Jeep Lounge będzie można również kupić akcesoria sygnowane logo Jeep.

Bilety do nabycia i więcej informacji:  www.h-d.prague115.com

zobacz galerię

Zobacz również:
Ostatni dzień wyprawy przywitał podróżników rzęsistym deszczem. To jednak nie przeszkodziło w wyruszeniu w ostatni etap podróży.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij