Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
4.0

Oszczędzaj z Suzuki

Zanim odstawisz swoje Suzuki do garażu odwiedź autoryzowany serwis tej marki. „Październik miesiącem oszczędzania” oznacza nie tylko rabaty, ale także brak kolejek i krótszy czas oczekiwania na naprawę.

Suzuki DL 1000 V-Strom.

Po sezonie motocyklowym, który zbliża się już ku końcowi, warto odwiedzić ASO Suzuki i sprawdzić stan motocykla lub quada zanim trafią one do garażu na zimowy odpoczynek. Tylko w czasie od 15 października do 15 listopada obowiązują atrakcyjne rabaty: 30% na oryginalne części zamienne, 15% na akcesoria oraz 10% na wykonanie usługi. Dodatkowo, zlecając wymianę oleju na Shell Advance lub jeśli wartość twojego zlecenia przekroczy kwotę 500 zł, otrzymasz kupon paliwowy Shell o wartości 50 zł.  
Jeżeli jesienna aura nie będzie sprzyjała jeździe motocyklem lub quadem, możesz liczyć na bezpłatny transport pojazdu do serwisu i z powrotem (w obszarze działania danego dealera).

Listę autoryzowanych dealerów znajdziesz na www.suzuki-moto.pl/dealerzy

zobacz galerię

Zobacz również:
Zastanawiasz się, czy warto pojawić się w Poznaniu? Nie marnuj więcej czasu, wsiadaj motocykl i korzystając z ładnej pogody przyjeżdżaj na do hal międzynarodowych targów motoryzacyjnych na ulicy Głogowskiej. Na zachętę nasza krótka relacja. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij