REKLAMA

Oto Ducati Desmosedici GP13

W zespołach Ducati w nadchodzącym sezonie bez zmian pozostanie tylko jeden zawodnik - Nicky Hayden. Reszta od zawodników do team managera to zupełnie nowy temat.

W zespole Ducati Corse obok Nickiego Haydena na pokładzie Desmosedici GP13 pojawi się Andrea Dovizioso. Podobne zmiany będą miały miejsce w Pramac Ducati - Zamiast Hectora Barbery pojedzie dwóch zawodników - przesiadający się z Yamahy Ben Spies i drugi obok Marca Marqueza debiutant Andrea Ianonne.

Motocykle nie zmieniły się znacząco. GP13 to zeszłoroczny motocykl po drobnych przeróbkach pod nowymi owiewkami, który wciąż wymaga testów i ustawienia. Zawodnicy czekają więc na testy, które pomogą rozwiązać te kwestie i jak najlepiej przygotować się do sezonu. Taka okazja będzie podczas testów na torze Sepang w Malezji. Pomóc ma w tym nowy szef Ducati Corse Bernhard Gobmeier. Poniżej galeria zespołu Ducati Corse i film z prezentacji podczas Ducati Wrooom!.

8.jpg

32.jpg

1.jpg

zobacz galerię

Zobacz również:
Trwa właśnie 43. edycja rajdu Dakar. Chcesz być na bieżąco z wynikami? Zajrzyj tutaj - etap, po etapie publikujemy rezultaty pierwszej 30. Jak co roku najbardziej kibicujemy biało-czerwonym!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA