Oto Repsol Honda RC213V A.D. 2013

W tym roku zawodnicy Repsol Hondy będą się ścigać na tych samych maszynach co w zeszłym sezonie, barwy motocykli jednak nieco się zmieniły. Zamiast dominującej czerni pojawiło się sporo koloru białego. Czy te barwy okażą się zwycięskie?

Choć motocykle pozostają te same, w zespole pojawia się nowy zawodnik. Jak już pisaliśmyCasey Stoner odszedł na emeryturę, a jego miejsce w siodle Hondy RC213V zajmuje debiutant w klasie MotoGP i mistrz Moto2 Marc Marquez.

Naszym zdaniem to świetna kombinacja - doświadczony Dani Pedrosa po genialnym sezonie 2012 (7 zwycięstw) będzie chciał wreszcie sięgnąć po mistrzostwo, a nieobliczalny i piekielnie szybki Marc Marquez będzie mógł spokojnie zdobywać doświadczenie i walczyć z rywalami tak jak robił to w Moto2. Naszym zdaniem to nawet lepsza kombinacja niż dwóch mistrzów Valentino Rossi i Jorge Lorenzo w Yamasze i to właśnie oni będą faworytami do tytułu jako zespół. Hiszpański duet na pewno da do pieca. Sezon 2013 wreszcie może być ciekawy.

Ciągle nie możemy się nadziwić, że Dani Pedrosa jest taki mały. Honda sięga mu niemal do ramienia, a Marquez, który też nie jest przecież gigantem wygląda przy nim jak starszy brat.

Pełna galeria zdjęć po kliku w zdjęcie poniżej:

12.jpg

43.jpg

10.jpg

Zobacz również:
REKLAMA