Oto jak odrestaurować Urala M63 z 1969 r. Ten film koi nerwy i zachwyca!

Stary, zardzewiały Ural M63 z koszem bocznym został przywrócony do dawnej świetności. Jak piękny byłby świat, gdyby każdy motocykl był budowany z taką miłością!

Ural M63 1969 r Screenshot Youtube/Great Idea

Restaurowanie starych motocykli to coś, co cenimy wszyscy – niezależnie od tego, czy potrafimy sami ratować takie zabytki czy nie. Przywracanie świetności dziełom mechaniki ma w sobie trochę z magii, trochę ze sztuki. Kiedy z zardzewiałych kawałków dawnej świetności zaczynają wyłaniać się pierwotne kształty maszyny, nasz zachwyt sięga zenitu.

W rezultacie często zdarza się, że efekt końcowy znacznie przewyższa to, co wyjeżdżało z fabryki. Motocykle te niejednokrotnie wykonywano na sztukę, jak mawiają "jak dla obcego", tymczasem ludzie przywracający im blask czynią to z prawdziwym zaangażowaniem, czasem nawet z miłością.

Zobacz również: Ural Ranger - motocykl z kierownicą po prawej stronie

Tutaj przykład takiego właśnie pełnego emocji podejścia do restauracji starego, radzieckiego motocykla. Ogląda się to z prawdziwą przyjemnością. W takich chwilach zazdrościmy umiejętności i wiedzy.

zobacz galerię

Zobacz również:
Około 100 mln złotych traci skarbówka na mandatach, których nie udaje się wyegzekwować. Fiskus wpadł na pomysł jak zwiększyć skuteczność egzekucji w obliczu nadchodzących podwyżek kar dla kierowców.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA