Otwarcie salonu Moto-Story w Poznaniu

Już dziś zarezerwuj wolny czas w ostatni weekend marca (30-31.03) i wpadaj do Poznania na otwarcie salonu Moto-Story! Na miejscu czekać będzie na ciebie bogata oferta odzieży motocyklowej, rabaty i upominki.

W imieniu Moto-Story, zapraszamy na uroczyste otwarcie salonu, które odbędzie się w ostatni weekend marca: 30-31.03.3019 r. To idealna okazja do tego, aby przymierzyć nowe ciuchy, czy dokupić akcesoria, a także skorzystać z fachowych porad oraz wskazówek dotyczących ubioru motocyklowego.

Na miejscu, w miłej atmosferze, zapoznasz się z bogatą ofertą firm Seca, Richa i Rukka. Dla wszystkich uczestników przygotowano miłą niespodziankę - upominki i specjalne rabaty na cały asortyment

Zainteresowany? Salon Moto-Story zarówno w sobotę, jak i w niedzielę będzie czynny od godziny  10.00. Adres: Poznań, ul. Romana Maya 1

Serdecznie zapraszamy!

zobacz galerię

Zobacz również:
Startuje sezon Pucharu Polski Pit Bike. Podczas pierwszej rundy, która odbędzie się na torze Wallrav Race Center pod Zieloną Górą, zawodnicy zmierzą się w formule SM, czyli wyścigach na asfalcie. Wydarzenie zaplanowano na 6 czerwca 2021, całość będzie transmitowana na żywo, na kanale organizatora.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA