[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Otwarcie salonu Triumph w Warszawie - nowy rozdział dla Triumpha w Polsce

W miniony czwartek, nowy importer Triumpha w Polsce otworzył oficjalnie pierwszy salon tej marki w Warszawie. Była niezła imprezka.

Otwarcie salonu Triumph w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 200, listopad 2016 Otwarcie salonu Triumph w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 200, listopad 2016

Choć Triumph już przez kilka ostatnich lat był obecny na polskiej scenie motocyklowej za sprawą firmy Inter Motors, ten rozdział został już zamknięty. Natura nie znosi jednak próżni i już w 2016 roku pojawił się nowy importer marki: firma Almot, zajmująca się dotychczas dystrybucją Junaków. W ubiegły czwartek mieliśmy okazję być świadkami otwarcia zupełnie nowego, pierwszego pod skrzydłami nowego importera salonu Triumpha, przy Alejach Jerozolimskich 200 w Warszawie.

Imprezka zaczęła się z odpowiednią pompą - była muza, były drinki i przekąski, ale najważniejsi bohaterowie tego dnia stali spokojnie w centrum salonu pod czarnymi płaszczami. Chodzi oczywiście o motocykle Triumph Bonneville Bobber, Street Cup i T100, którym podczas prezentacji dokonywanej przez szefa Almotu - Mikołaja Siborę towarzyszyły piękne hostessy.

Po części oficjalnej przyszedł czas na luźniejszą atmosferę i zapoznanie się z taktyką Triumpha na najbliższe sezony. Jedno możemy powiedzieć: Będzie się działo, a tymczasem zapraszamy was do nowego salonu Triumpha w Warszawie. Warto tam zajrzeć choćby po to by zobaczyć co się zmieniło i jak teraz wygląda oferta Triumpha.

zobacz galerię

Zobacz również:
Nowy salon Yamaha POLand POSITION Liberty Motors w Piasecznie kusi sporą powierzchnią wypełnioną po brzegi wszystkim co przyspiesza bicie serca motocyklisty, fana sportów wodnych, czy quadowca.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA