Outlet akcesoriów BMW

Do tej pory na stronie garazbmw.pl mogłeś kupić tylko motocyklową odzież w bardzo  atrakcyjnych cenach. Od marca ofertę uzupełnił bogaty koszyk akcesoriów dedykowanych do motocykli BMW. 

Jeśli jeździsz motocyklem, prędzej czy później nadejdzie taki moment, w którym będziesz chciał wyróżnić się na ulicy, doposażając swoją maszynę w pakiet akcesoriów. Niektóre z nich będą miały za zadanie podkręcić wygląd motocykla, a inne poprawią funkcjonalność, pozwalając na jeszcze wygodniejszą jazdę albo łatwe spakowanie się na najdłuższe nawet wakacje.

 

BMW Motorrad outlet akcesoriówBMW

BMW Motorrad outlet akcesoriówBMW

 

 

Właściciele motocykli BMW są w tej dobrej sytuacji, że od połowy marca mogą skorzystać z pomocy internetowego outletu BMW, w którym mają możliwość kupienia interesujących ich akcesoriów, mając gwarancję, że zawsze znajdą je w bardzo dobrej cenie? Żeby to zrobić wystarczy wejść na stronę  bmwgaraz.pl. Do tej pory można tu było kupić odzież motocyklową z kolekcji BMW Rider Gear, a od 15 marca oferta powiększyła się o paletę motocyklowych akcesoriów. 

 

Co znajdziesz na stronie bmwgaraz.pl?

  • Bogatą ofertę motocyklowych tłumików
  • Części M-Performance (piekielnie lekkie bo wykonane z włókna węglowego)
  • Systemy nawigacji
  • Obręcze motocyklowe
  • Kanapy, pikowane siedzenia, czy też kanapy do motocykli sportowych
  • Kufry oraz torby podróżne
  • Kosmetyki motocyklowe
  • Elementy wchodzące w skład kultowego pakietu "719"
  • I wiele, wiele innych wartych uwagi akcesoriów

 

BMW Motorrad outlet akcesoriówBMW
BMW Motorrad outlet akcesoriówBMW

 

Ale jak w tak dużej ofercie poradzić sobie z odnalezieniem tych najniezbędniejszych? W poruszaniu się po tym ogromnym outlecie życie ułatwi ci wygodna wyszukiwarka. Wystarczy, że wskażesz model swojego motocykla, albo po prostu podasz jaki rodzaj akcesoriów najbardziej cię interesuje (do wyboru masz: HP Parts, kufry i torby, design, ergonomia, komunikacja,
nawigacja, ochrona, tłumiki, kosmetyka, akcesoria inne) i klikniesz w przycisk wyszukaj. W okamgnieniu cieszyć się będziesz wygodnie posortowaną listą akcesoriów. W wynikach wyszukiwania znajdziesz także informacje: o cenie, adresie dilera u którego można takie akcesoria kupić oraz formularz pozwalający błyskawicznie skontaktować się ze sprzedawcą, bez wstawania od komputera.

Zainteresowany zakupami? Żeby przejść do sklepu wystarczy kliknąć w TEN LINK