[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Palenie szkodzi!

Palenie gumy to jeden z najprostszych tricków stuntowych jakie można zrobić motocyklem. Rowerem jest to nieco trudniejsze, ale też możliwe. A co jeśli za palenie gumy biorą się ci którzy nie powinni tego robić?

Stunt to sport dla samouków. Każdy jakoś zaczynał i początki na pewno często były trudne. Niektórzy jednak nie mają smykałki do stuntu i nawet najprostsze tricki takie jak wspomniane palenie gumy nie leżą w ich kompetencjach. wystarczy potrenować... To fakt tylko czasem bywa, że po pierwszej próbie już nie bardzo jest na czym... Oto kompilacja filmików z mottem przewodnim "Burnout Gone Bad" (palenie gumy poszło źle).

REKLAMA

Jest sandał, jest impreza!

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

I na koniec nie mogło zabraknąć ulubieńca czyli "zaj**isty jesteś!":

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij