Papież Franciszek błogosławi motocykle Harley-Davidson

Papież Franciszek pobłogosławił dzisiaj tysiące motocykli Harley-Davidson i ich posiadaczy przy uroczystym ryku silników V-Twin, podczas jego przejazdu przez tłum na Placu Św. Piotra w Watykanie. W duchu spełnienia marzeń, fani Harley-Davidson z całego świata wzięli udział w niedzielnej ceremonii papieskiej, jako części imprezy świętującej 110. rocznicę Harley-Davidson w Rzymie.

"Nasza obietnica dla naszych klientów to oferta jedynego w swoim rodzaju doświadczenia, którego tylko kilka innych marek może zapewnić", powiedział Mark-Hans Richer, szef marketingu, Harley-Davidson Motor Company. "Dzisiejsze błogosławieństwo spełnia tę obietnicę wyjątkowych przygód."

Podczas Mszy, Papież Franciszek podziękował wszystkim biorącym udział w uroczystościach 110. rocznicy Harley-Davidson w Rzymie.

Czterodniowe święto zbliża się do końca a finałem będą pełne muzyki wieczorne koncerty oraz ceremonie pożegnalne w Harley Village® w Porcie Ostia. Impreza w Rzymie jest europejską częścią obchodów 110. rocznicy powstania firmy Harley-Davidson. Całoroczny cykl światowych obchodów obejmuje imprezy w 11 krajach na sześciu kontynentach, i zakończy się efektowną imprezą w Milwaukee, rodzinnym mieście firmy, w ostatni weekend sierpnia.Zobacz również:
REKLAMA