[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

"Pasja na 2 kołach" - świetny dokument o motocyklistach

"Pasja na 2 kołach" to film o ludziach kochających jazdę na motocyklu, po szosie, w terenie, na wyścigowym torze. To film o tym jak wiele nas łączy mimo, że jesteśmy tak bardzo różni od siebie.

Jak widać, nie trzeba profesjonalnej ekipy ani mega sprzętu by zrobić ciekawy film. Wystarczy dobry pomysł, lub jeszcze lepiej pasja... "Pasja na 2 kołach" to film o ludziach kochających jazdę na motocyklu, po szosie, w terenie, na torze wyścigowym. To film o tym jak wszyscy jesteśmy różni, a jednocześnie jak mocno łączy nas miłość do jazdy.

Ten dokumentalny film powstał bez budżetu, bez profesjonalnej ekipy, jedynie przy wsparciu ochotników, którzy sami się zgłosili do projektu.

Produkcja i reżyseria: www.sparrowfilm.pl

Zdjęcia we współpracy z www.facebook.com/motocyklewroclaw

Wystąpili:

Jarek Chomicz - motoskills.pl

Edyta "Dyda" Wrucha - www.pamietnik-motocyklistki.pl

Paweł i Krzysiek Borys - www.szkoleniamotocyklowe.com.pl

Mariusz Pitak - www.facebook.com/Garagemaniacs

Karolina Przepióra

Dariusz Wróblewski

Zobacz również:
Podczas kontroli drogowej dowiadujesz się, że twoja maszyna ma sfałszowany przebieg. Zobacz co niesie za sobą taka sytuacja.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA