Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Paszków Rally Adventure już w ten weekend

Lubicie jazdę po wertepach i bocznych drogach? Do tego uwielbiacie odrobinę sportowej rywalizacji? Jeśli tak, to ta impreza jest właśnie dla was!

Wszyscy miłośnicy jazdy po bezdrożach będą mile widziani na I rajdzie turystycznym Paszków Rally Adventure, w najbliższy weekend 6-8 czerwca. Impreza zostanie rozegrana na drogach i bezdrożach Kotliny Kłodzkiej. Start i metę ulokowano w Paszkowie (nr 30) w gospodarstwie agroturystycznym „Zajacówka”.  

Na przybyłych zawodników, oprócz pięknych widoków, czekają górskie trasy off roadowe oraz odcinki asfaltowo - szutrowe. Impreza skierowana jest do posiadaczy zarówno dużych maszyn ennduro jak i motocykli o mniejszych pojemnościach. Paszków Rally Adventure zliczany jest do klasyfikacji Pucharu Rajdów Turystycznych Na Orientację w klasie OFF-road. Więcej informacji na temat rajdu i warunków uczestnictwa znajdziecie na www.paszkowrally.jimdo.com.

zobacz galerię

Zobacz również:
Zastanawiasz się, czy warto pojawić się w Poznaniu? Nie marnuj więcej czasu, wsiadaj motocykl i korzystając z ładnej pogody przyjeżdżaj na do hal międzynarodowych targów motoryzacyjnych na ulicy Głogowskiej. Na zachętę nasza krótka relacja. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij