[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Paszków Rally Adventure już w ten weekend

Lubicie jazdę po wertepach i bocznych drogach? Do tego uwielbiacie odrobinę sportowej rywalizacji? Jeśli tak, to ta impreza jest właśnie dla was!

Wszyscy miłośnicy jazdy po bezdrożach będą mile widziani na I rajdzie turystycznym Paszków Rally Adventure, w najbliższy weekend 6-8 czerwca. Impreza zostanie rozegrana na drogach i bezdrożach Kotliny Kłodzkiej. Start i metę ulokowano w Paszkowie (nr 30) w gospodarstwie agroturystycznym „Zajacówka”.  

Na przybyłych zawodników, oprócz pięknych widoków, czekają górskie trasy off roadowe oraz odcinki asfaltowo - szutrowe. Impreza skierowana jest do posiadaczy zarówno dużych maszyn ennduro jak i motocykli o mniejszych pojemnościach. Paszków Rally Adventure zliczany jest do klasyfikacji Pucharu Rajdów Turystycznych Na Orientację w klasie OFF-road. Więcej informacji na temat rajdu i warunków uczestnictwa znajdziecie na www.paszkowrally.jimdo.com.

zobacz galerię

Zobacz również:
Jakkolwiek to zabrzmi, ale na początku było BMW. Nie byle jakie, lecz kultowy model BMW R 1200 GS. Później do oferty dołączył model dla prawdziwych twardzieli - Harley-Davidson Fat Boy. Było turystyczne enduro, był chopper, logicznym jest, że kolejnym motocyklem w kolekcji musiała być maszyna sportowa. W ten oto sposób do maszyn zbudowanych z klocków Lego dołączyło Ducati Panigale V4R. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij