[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Październik miesiącem oszczędzania w Suzuki

W związku ze zbliżającym się końcem sezonu Suzuki Motor Poland zaprasza wszystkich posiadaczy motocykli i quadów do skorzystania z promocyjnej akcji serwisowej. W ramach jesiennej oferty „Październik miesiącem oszczędzania” klienci, którzy odwiedzą autoryzowany serwis otrzymają rabat na części, akcesoria i robociznę.

Akcja promocyjna potrwa tylko do 31 października 2019 r. więc warto się pośpieszyć. Mogą z niej skorzystać posiadacze wszystkich modeli motocykli i czterokołowców marki Suzuki, nie tylko zakupionych u autoryzowanych dealerów, ale też i pochodzących z prywatnego importu.

„Październik miesiącem oszczędzania” obejmuje:

* 30% rabatu na oryginalne części zamienne

* 15% rabatu na oryginalne akcesoria Suzuki

* 10% rabatu na koszty robocizny

Ponadto, w przypadku trudnych warunków pogodowych - wiadomo, jest październik - autoryzowany serwis w miarę możliwości (i w obszarze swojego działania) odbierze i dostarczy pojazd do klienta. Więcej szczegółów uzyskacie w najbliższym salonie Suzuki, a także w regulaminie akcji promocyjnej.

Zobacz również:
Ruszyła wyprzedaż rocznika 2019 motocykli Pulsar NS125. Nowa cena 6999 zł robi wrażenie, ale wyobraź sobie, że nowy motocykl możesz mieć już za 197 zł miesięcznie!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij