Październik miesiącem rabatów w serwisach Suzuki

Jeździsz suzuki? No to zanim po zakończeniu sezonu odstawisz swój motocykl do garażu pomyśl, czy nie warto by rzucił na niego okiem fachowiec z autoryzowanego serwisu. Korzystając z oferty „Październik miesiącem oszczędzania”, możesz bowiem liczyć na atrakcyjne rabaty.

Po sezonie, który nieubłaganie zbliża się ku końcowi, warto byś ze swoim Suzuki odwiedził autoryzowany serwis i pozwolił mechanikom sprawdzić stan motocykla lub quada zanim odstawisz go na cała zimę.

W ramach akcji „Październik miesiącem oszczędzania”, od 1 do 31 października obowiązują bowiem atrakcyjne rabaty w wysokości 30% na oryginalne części zamienne, 15% na akcesoria oraz 10% rabatu na wykonane usługi, a jeżeli zlecisz wymianę oleju na Shell Advance to dostaniesz filtr oleju gratis.

Mało tego, jeżeli jesienna pogoda nie będzie sprzyjała jeździe motocyklem lub quadem, to możesz liczyć na bezpłatny transport maszyny do serwisu i z powrotem (w obszarze działania danego dealera). Szczegóły akcji wraz z regulaminem dostępne są na suzuki.pl/moto

Zobacz również:
REKLAMA