Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Pech i tragedia Yamahy Tech3

Podczas podróży po Francji na kolejną rundę MotoGP w Le Mans jedna z ciężarówek Yamahy Tech3 śmiertelnie potrąciła motocyklistę.

Jedna z ciężarówek Yamahy Tech3 stojąca przy punkcie poboru opłat na autostradzie A50 nieopodal La Ciotat zaczęła cofać. Kierowca nie zauważył stojącego zaraz za przyczepą motocyklisty i potrącił go. Nie mając świadomości o potrąceniu pociągnął poszkodowanego jeszcze przez 10 metrów. 54 latek zmarł na miejscu. Powód cofania ciężarówki w takim miejscu nie jest jeszcze znany. Sprawę bada policja.

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij