Perska Legenda

Inspiracja wydaje się nieco dziwna jednak Ostoure (w języku perskim oznacza to "legendę") wygląda naprawdę ciekawie. Przypomina nieco wściekłego byka prosto z corridy.

Ostoure to naprawdę nietypowy sprzęt. Napęd na dwa koła przenoszony wałkami kardana, sterowanie niczym z myśliwca F-16, soczewkowa lampa z przodu i tarcze w stylu Buella. Wszystko wygląda czadersko jednak doszliśmy do jednego wniosku. Ten motocykl nie może skręcać. Brakuje zwrotnicy przedniego koła (jak w Bimocie Tesi) a przedni jednostronny wahacz (dziwnie podobny do paralevera BMW) uniemożliwia skręcenie koła w prawo. Gratulujemy wyobraźni ale trzeba chyba jeszcze popracować nad sensownością i prakrycznością pewnych - nawet czysto designerskich rozwiązań pokazanych w projektach. Koncept konceptem, a sprawiedliwość musi być po naszej stronie (parafrazując bohaterkę pewnego filmu). Na szczęście wszystko jest tylko w fazie projektów graficznych. Jest więc jeszcze czas na to by poprawić to i owo:)

źródło: Twowheelsblogzobacz galerię

Zobacz również:
Zdjęcia szpiegowskie nowego KTM RC 390 odsłaniają rąbka tajemnicy na temat tego motocykla. Pojawi się kolorowy wyświetlacz, zniknie dziób, ale pojemność silnika nie zmieni się.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA