REKLAMA

Piaggio, Vespa, Aprilia i Moto Guzzi zapraszają na przedsezonowy serwis

Importer włoskich marek z Grupy Piaggio zaprasza do autoryzowanych serwisów wszystkich właścicieli maszyn z grupy PVG (Aprilia, Moto Guzzi, Vespa i Piaggio) na wiosenny przegląd i odkurzenie maszyny.

Serwis robiony jest na oryginalnych częściach. Wiosna idzie wielkimi krokami. To że nie widzieliśmy w tym roku zbyt wiele śniegu nie oznaczało, że warunki sprzyjały do jazdy. Teraz jednak czuć tchnienie wiosny i coraz więcej z was przesiada się z samochodów na motocykle.

Wszystkich tych, którzy mają w garażu maszynę z grupy Piaggio, bezwzględnie czy będzie to Vespa, Moto Guzz, Aprilia, czy właśnie Piaggio importer włoskich marek zaprasza do autoryzowanych serwisów na wiosenne przygotowanie motocykla do sezonu.

W autoryzowanych serwisach naprawy i przedsezonowe wymiany będą dokonywane na oryginalnych częściach, których dostępność poprawi się za sprawą nowego systemu dystrybucji. To oznacza w teorii, że jeśli oddasz motocykl do serwisu i będzie wymagał wymiany części, zostaną one dostarczone do serwisu szybciej niż działo się to w przeszłości. To zaś oznacza, że   Pogoda zaczyna będziesz mógł odebrać swój motocykl/skuter wcześniej. Dodatkowo serwisowanie na oryginalnych częściach to gwarancja żywotności oraz prawidłowej pracy Twojego pojazdu!

Listę salonów i serwisów maszyn Grupy Piaggio znajdziesz na stronach:

www.aprilia-poland.pl

www.motoguzzi-poland.pl

www.piaggio-polska.pl

www.vespa-polska.pl

 

 

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Od mocnego uderzenia zawodnicy Orlen Team, specjalizujący się w rajdach cross-country, rozpoczęli tegoroczną rywalizację w mistrzostwach Polski.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA