[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Pierwsza akcja serwisowa nowej Ninji ZX-10R

Jeszcze nie zdążyliśmy dobrze ochłonąć po premierze ZX-10R, a już pierwsze sprzedane sztuki muszą trafić do serwisu...

Dokładnie 805 sztuk najnowszego Kawasaki ZX-10R Ninja zostało przywołane na akcję serwisową z powodu wadliwych śrub mocowania amortyzatora skrętu. Śruby są wykonane ze zbyt słabego stopu i mogą pękać z powodu zbyt mocnego dokręcenia do mocowania. To może przeszkadzać we właściwym prowadzeniu motocykla i w ostateczności doprowadzić do wypadku. Akcja dotyczy wszystkich modeli: ZX1000RGFAL, ZX1000RGFL, ZX1000SGFAL, ZX1000SGFL, wliczając to też wersje KRT. Póki co wszystkie sztuki podlegające naprawie pochodzą z USA. Numer akcji serwisowej to MC16-03. Akcja już niedługo powinna być oficjalnie ogłoszona przez amerykańskie NHTSA (National Highway Traffic Safety Administration).

zobacz galerię

Zobacz również:
Statystyki wypadków motocyklowych w tym sezonie wzrastają. W samej Warszawie w miniony weekend zginęło trzech motocyklistów. Policja wystosowała specjalny apel. Jest też nasz komentarz.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA