[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Pierwsza pomoc w twoim smartfonie

Ilu z was na pytanie "kto zna sposób postępowania podczas wypadku i umiejętnie udzieli pierwszej pomocy?" odpowie twierdząco? Na pewno znajdzie się takich kilku, może nawet wielu. Jednak ci którzy nie wiedzą jak postępować mogą teraz liczyć na pomoc.

Brytyjski Czerwony Krzyż stworzył aplikację FirstAid (Pierwsza pomoc) na smartfony i iPhone'y dla każdego. Aplikacja jest darmowa i umożliwia szybkie zdiagnozowanie kontuzji, lub uszkodzenia ciała w wypadku jeśli tylko widzisz objawy. Nie musisz znać specjalistycznych nazw czy też potrafić badać jak lekarz. Aplikacja sama podpowie co zrobić kiedy ktoś ze znajomych ma atak astmy, poparzy się lub złamie rękę. Wystarczy ściągnąć ją na swojego smartfona/iPhone'a, zainstalować i używać. Do używania aplikacji nie jest potrzebne połączenie z internetem. Oprócz rad potrzebnych do udzielenia pomocy możesz też obejrzeć filmy instruktażowe i wziąć udział w quizach, które na pewno lepiej przygotują cię do udzielania pomocy w ekstremalnych sytuacjach. Jedyna wada jest taka, że aplikacja jest w języku angielskim.

Najnowszą wersję aplikacji możecie ściągnąć tutaj: ANDROID, IPHONE

zobacz galerię

Zobacz również:
BMW to nie tylko motocykle, to również mnóstwo akcesoriów i ubrań motocyklowych. Ekipa z Bawarii od zawsze duży nacisk kładzie na bezpieczeństwo - wystarczy spojrzeć na kaski motocyklowe.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA