REKLAMA

Pierwszy Polak w WSBK!

Irek Sikora wystartuje w drugiej rundzie WSBK w Tajlandii.

Sikora Team
Irek Sikora - pierwszy Polak w WSBK.

22 marca 2015 roku to historyczny dzień dla polskiego motosportu. Po raz pierwszy Polak powalczy w Mistrzostwach Świata Superbike. Na torze Chang International Circuit w Tajlandii Irek Sikora wystąpi w teamie BMW Team Toth, od którego dostał specjalne zaproszenie. Aktualny motocyklowy mistrz Polski pojedzie na odpicowanym BMW S 1000 RR – maszynę napędza seryjny piec i zmodyfikowana skrzynia biegów.

Zobaczymy jak Irek wypadnie na tle takich sław jak Jonathan Rea, Tom Sykes, Leon Haslam, Randy de Puniet, czy choćby Troy Bayliss.

Świetną informacją jest to, że zmagania Polaka będziesz mógł oglądać całkowicie za darmo na kanale Eurosport oraz Eurosport 2 w niedzielę 22.03 o godzinie 7:00 (pierwszy wyścig) oraz 10:30 (drugi wyścig). Nie jesteś rannym ptaszkiem? Powtórki wyścigów zobaczysz tego samego dnia o 8:00 (Eurosport 2) i 17:30 (Eurosport).

Więcej o teamie i o zawodniku znajdziesz na www.ireneuszsikora.pl

zobacz galerię

Zobacz również:
Etap 7. rajdu Dakar 2021 jest zarazem pierwszą częścią etapu maratońskiego. Dzisiaj na czele  Hondy, ale z minimalną przewagą - w odstępie 10 minut do mety dotarło aż 15. zawodników! Maciek Giemza z ORLEN Team rozważnie, ale po dniu wypoczynku nieco przyspiesza.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA