[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Pierwszy etap GS Trophy ukończony

Pierwsza część międzynarodowej rywalizacji pod znakiem BMW GS Trophy na trasach rajdu Dakar w Chile i Argentynie ukończone.

15 międzynarodowych zespołów startujących w GS Trophy 2012 wystartowało 25 listopada z Trailanqui w Chile i pokonało 250 kilometrów szutrowych tras aż do Piedra Pintada w Argentynie.

Nie zabrakło sprawdzianów technicznych i wymagających prób trialowych. Najlepiej w takich warunkach poradzili sobie reprezentanci Ameryki Łacińskiej zdobywając 32 punkty w ogólnej klasyfikacji. Po piętach depczą im Francuzi, którzy mimo zatrzymywania się z pomocą zespołom Kanady i Argentyny (przebite opony) zgromadzili aż 30 punktów. Reprezentacja Polski i Europy Centralno-Wschodniej zajmuje obecnie 10 miejsce z 14 punktami. Na trasie GS Trophy jest nasz naczelny Jacek Ociepko.

REKLAMA


zobacz galerię

Zobacz również:
Takie wizyty nie zdarzają się często. Ostatnio salon Harleya-Davidsona Liberator w Warszawie odwiedziła ambasador USA w Polsce, Pani Georgette Mosbacher.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij