Pierwszy salon i serwis MV Agusta już otwarty w Poznaniu!

MV Agusta Poznań został otwarty w Grupie Karlik, poznańskiego dealera z ponad 34-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Karlik jest  autoryzowanym dealerem 8 marek samochodowych oraz dwóch marek motocyklowych - Honda i Kawasaki.

Nowy salon MV Agusta Karlik Michał Maliński

Salon i serwis znajdują się w centrum miasta, na ulicy Kaliskiej 28 w Poznaniu, kilka minut drogi od Starego Rynku, na terenie nieopodal poznańskiej Malty. Salon MV Agusty ma przeznaczoną wyłącznie na potrzeby włoskiej marki powierzchnię ponad 50 metrów kwadratowych. Zarówno salon i serwis są wzorcowymi obiektami MV Agusta w Polsce, obsługującymi klientów z całego kraju.

W MV Agusta Karlik znajdziesz pełną ofertę modeli włoskiej marki, dostępnych od ręki, oraz modele sprzedawane w limitowanych seriach. Zainteresowani zakupem tych maszyn docenią flotę 9 motocykli demonstracyjnych. Serwis świadczy zarówno usługi gwarancyjne jak i pogwarancyjne (w tym naprawy powypadkowe) oraz sprzedaż części, akcesoriów, odzieży i gadżetów z logo MV Agusta.

 

Nowy salon MV Agusta KarlikMichał Maliński

 

Od momentu rozpoczęcia działalności salon zebrał już 10 zamówień na motocykle, w większości na limitowane wersje, co pozwala optymistycznie spojrzeć na działalność firmy i dalszy rozwój marki MV Agusta w Polsce.

Strategia dla Polski zakłada powstanie 5 autoryzowanych salonów sprzedaży MV Agusta, a obiekt w Poznaniu jest pierwszym z nich. Kolejne zostaną otwarte w Warszawie (luty), Krakowie (marzec) oraz Katowicach (1-wszy kwartał 2022 roku). Importer czeka też też na odpowiedź partnera z Gdańska. 

 

REKLAMA