[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Pijany motocyklista uderzył w radiowóz. Miał przy sobie broń i amfetaminę

Był pijany, miał przy sobie broń, amunicję i pół kilograma amfetaminy. Uderzył w radiowóz, a jego motocykl nie miał tablic rejestracyjnych.

Policjanci z kłobuckiej drogówki patrolujący okolice ulicy Szkolnej w Kłobucku zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który jechał motocyklem bez tablic rejestracyjnych. Podczas próby uniknięcia kontroli drogowej, kierowca uderzył w policyjny radiowóz.

Mieszkaniec gminy Kłobuck był ponadto nietrzeźwy. Badanie wykazało u niego ponad 0,5 promila alkoholu we krwi. To jednak nie wszystko - podczas przeszukania policjanci znaleźli w jego bagażu broń i amunicję, a także worek foliowy z białym proszkiem. Po sprawdzeniu substancji okazało się, że proszek to amfetamina o łącznej wadze ponad 0,5 kg.

34-letni motocyklista zatrzymany w Kłobucku może już teraz na długo pożegnać się z jazdą motocyklem. Sprawę dokładnie wyjaśniają kłobuccy śledczy pod nadzorem prokuratora. Mężczyzna usłyszał policyjne zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości narkotyków oraz nielegalnej broni i amunicji, a także kierowania motocyklem w stanie nietrzeźwości.

Powołani zostali biegli z zakresu toksykologi oraz balistyki, którzy dokładnie określą skład chemiczny zabezpieczonej substancji, a także wypowiedzą się na temat zabezpieczonej broni i amunicji. Dodatkowo analizie zostanie poddana krew pobrana od zatrzymanego 34-latka.

Źródło: http://klobuck.slaska.policja.gov.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zobacz również:
Po rocznej przerwie nadjeżdża Harley on Tour, firmowa ciężarówka Harley-Davidson załadowana 23 motocyklami do testów.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij