[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
4.2

Pijany motocyklista uderzył w radiowóz. Miał przy sobie broń i amfetaminę

Był pijany, miał przy sobie broń, amunicję i pół kilograma amfetaminy. Uderzył w radiowóz, a jego motocykl nie miał tablic rejestracyjnych.

Policjanci z kłobuckiej drogówki patrolujący okolice ulicy Szkolnej w Kłobucku zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który jechał motocyklem bez tablic rejestracyjnych. Podczas próby uniknięcia kontroli drogowej, kierowca uderzył w policyjny radiowóz.

Mieszkaniec gminy Kłobuck był ponadto nietrzeźwy. Badanie wykazało u niego ponad 0,5 promila alkoholu we krwi. To jednak nie wszystko - podczas przeszukania policjanci znaleźli w jego bagażu broń i amunicję, a także worek foliowy z białym proszkiem. Po sprawdzeniu substancji okazało się, że proszek to amfetamina o łącznej wadze ponad 0,5 kg.

REKLAMA

34-letni motocyklista zatrzymany w Kłobucku może już teraz na długo pożegnać się z jazdą motocyklem. Sprawę dokładnie wyjaśniają kłobuccy śledczy pod nadzorem prokuratora. Mężczyzna usłyszał policyjne zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości narkotyków oraz nielegalnej broni i amunicji, a także kierowania motocyklem w stanie nietrzeźwości.

Powołani zostali biegli z zakresu toksykologi oraz balistyki, którzy dokładnie określą skład chemiczny zabezpieczonej substancji, a także wypowiedzą się na temat zabezpieczonej broni i amunicji. Dodatkowo analizie zostanie poddana krew pobrana od zatrzymanego 34-latka.

Źródło: http://klobuck.slaska.policja.gov.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij