Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Pimp your Aerox

Yamaha Aerox pomalowana w barwy Polini i stunigowana przez Polini zadebiutowała na torze w Viterbo we włoskiej edycji Polini Cup 2009 w klasie 70 Evolution Trophy.

Chłodzony cieczą cylinder ma stabilniejszą temperaturę pracy, co wyklucza ewentualną możliwość utraty mocy.  Jego średnica to 47mm. Cylinder posiada pięć kanałów plus jeden owalny kanał wydechowy.  Wszystko żeby wycisnąć jak najwięcej mocy.  Tłok odlano ze wzmocnionego stopu aluminium. 
Układ wydechowy to najsłynniejszy Polini for Race 2, który został stworzony z myślą o wyścigach. Jednak odkąd posiada homologację nadaje się również do jazdy po drogach publicznych.  Tłumik wykonany został z lekkich stopów.
Aby zapewnić wyższe osiągi i zoptymalizować moc w każdym zakresie obrotów dobrze jest zamontować wariator High Speed.
Zajrzyj do katalogu na www.polini.com i popraw osiągi swojego skutera. Spróbuj prześcignąć Yamahę Aerox z włoskiej edycji Polini Cup!

Zobacz również:
Paweł Szkopek uniknął poważniejszej kontuzji w groźnie wyglądającym wypadku podczas niedzielnego wyścigu motocyklowych mistrzostw świata World Superbike na amerykańskim torze Laguna Seca. Już w najbliższy weekend Polak zmierzy się w Czechach w kolejnych zmaganiach.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE