[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Play USA Tour...

Relację z wyprawy podróżników dosiadających motocykli marki Suzuki można obejrzeć w programie Polsat Play w każdą niedzielę o 18.30.

"Play USA Tour" to nazwa nowego programu telewizyjnego, który przedstawia relację z motocyklowej wyprawy Przemysława Salety, Adama Badziaka i Jarosława Steca po najciekawszych zakątkach USA. Na motocyklach Suzuki przemierzyli min. San Francisco, Los Angeles, Nowy Orlean, Atlantę i Miami, kończąc na Wielkim Kanionie Kolorado. Przy okazji odwiedzili największe szkoły i kluby boksu zawodowego oraz fabrykę ATV Suzuki w Rome. 12 odcinków dokumentujących ich poczynania, nieznane oblicze Stanów Zjednoczonych i interesujące wywiady, min. z Mickey Rourke można obejrzeć na antenie Polsat Play od maja b.r. Premierowe odcinki emitowane są w niedziele o godz. 18.30.Więcej na stronie Play USA Tour

zobacz galerię

Zobacz również:
Szykuje się duża akcja serwisowa dotycząca motocykli wyposażonych w klocki hamulcowe Brembo. Na pierwszy ogień idą Ducati 1299 Panigale Superleggera i kilka modeli Triumpha.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij