Playlista dla motocyklistów - oddaj głos!

Niektórzy lubią słuchać pracy silnika, inni wolą szum wiatru, ale w czasie wieczornej imprezy nikt nie pogardzi dobrą nutą. Ekipa BMW Motorrad postanowiła stworzyć dwie oficjalne playlisty na Spotify. Pomożecie wybrać utwory?

Playlista BMW Motorrad BMW

W planach jest stworzenie dwóch list z utworami o zupełnie różnych charakterach:  #NeverStopChallenging i #SoulFuel. Obie pojawią się dla Was na oficjalnym koncie BMW Motorrad na Spotify. A najlepsze jest to, że sami zdecydujecie o liście wybranych utworów oddających charakter obu haseł. 

#NeverStopChallenging to playlista dla tych, którzy kochają życie na krawędzi i nie mogą się doczekać aby wrzucić wyższy bieg. To najczęściej fani motocykli z beemkowej serii Sport i Roadster, dla których rzeczywistość zawsze ma zbyt wolne tempo.

Z kolei #SoulFuel to playlista dla wszystkich, których inspiruje piękno i klasyka w nowoczesnym wydaniu, dlatego są entuzjastami motocykli z rodziny Heritage.

Playlista BMW Motorrad - jak zagłosować?

Przede wszystkim przyda się konto na facebooku i odwiedzenie fan page'a BMW Motorrad Polska, a konkretnie zostawienie komentarza pod postem  https://www.facebook.com/BMWMotorradPolska/posts/4236233956446665

W komentarzu wpisujesz tytuł i wykonawcę ulubionej piosenki z hashtagiem pasującym do jednej z playlist - na przykład: Kickstart My Heart – Motley Crue #NeverStopChallenging. I gotowe!

Jeśli Twoją ulubioną piosenkę dodał już inny użytkownik, po prostu oddaj na nią głos klikając like. Utwory z największą ilością polubień trafią na naszą playlistę. Nie czekaj, głosuj!

Z wybraną przez was muzyką nigdy nie będzie nudnych imprez!

Zobacz również:
W kurtce BMW Dry nawet jazda w deszczu ujdzie Ci na sucho. Ta elegancka, długa kurtka do codziennego użytku zachwyci Cię swoją uniwersalnością.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA