[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
3.0

Playmate roku dostała BMW!

Tytuł Króliczka Roku 2010 przyznawany przez najbardziej poczytny magazyn dla panów na świecie powędrował do wcale niebrzydkiej młodej damy z polsko-brzmiącym nazwiskiem. Jaki to ma związek z motocyklami? Ano taki, że wraz z tytułem do zwyciężczyni powędrowały kluczyki do jeszcze gorącego nowiutkiego BMW S 1000 RR.

Jest to pierwszy raz od 45 lat kiedy zwyciężczyni tego plebiscytu zamiast samochodu dostała motocykl. I to nie byle jaki. BMW S 1000 RR jest superbike'iem roku w USA. Oprócz tego Hope Dworaczyk (brzmi znajomo i jakoś tak swojsko)- 25-letnia modelka z Teksasu (nie, nie tego pod Warszawą)dostała trochę drobnych na paliwo. Mówiąc ściślej jakieś 100 000 $. Hope nie ma prawa jazdy ale zapewne już niedługo pod jej domem ustawi się słuszna kolejka chętnych instruktorów, którzy wspaniałomyślnie i zupełnie  za darmo, w dobrej wierze zechcą damę przyuczyć do jazdy motocyklem...


REKLAMA

Źródło: MCN

Zobacz również:
Planujesz kupno nowego skutera? Teraz Kymco Agility 50 i Kymco Downtown 125 możesz wyrwać w promocyjnej cenie!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij