Playmate roku dostała BMW!

Tytuł Króliczka Roku 2010 przyznawany przez najbardziej poczytny magazyn dla panów na świecie powędrował do wcale niebrzydkiej młodej damy z polsko-brzmiącym nazwiskiem. Jaki to ma związek z motocyklami? Ano taki, że wraz z tytułem do zwyciężczyni powędrowały kluczyki do jeszcze gorącego nowiutkiego BMW S 1000 RR.

Jest to pierwszy raz od 45 lat kiedy zwyciężczyni tego plebiscytu zamiast samochodu dostała motocykl. I to nie byle jaki. BMW S 1000 RR jest superbike'iem roku w USA. Oprócz tego Hope Dworaczyk (brzmi znajomo i jakoś tak swojsko)- 25-letnia modelka z Teksasu (nie, nie tego pod Warszawą)dostała trochę drobnych na paliwo. Mówiąc ściślej jakieś 100 000 $. Hope nie ma prawa jazdy ale zapewne już niedługo pod jej domem ustawi się słuszna kolejka chętnych instruktorów, którzy wspaniałomyślnie i zupełnie  za darmo, w dobrej wierze zechcą damę przyuczyć do jazdy motocyklem...


Źródło: MCN

Zobacz również:
Brak strategii bezpieczeństwa w ruchu drogowym, czy choćby pomysłu na nią, rozmycie odpowiedzialności w tym zakresie oraz żenująca skuteczność egzekwowania prawa – to najważniejsze wnioski, jakie płyną z raportu na temat BRD, przygotowanego przez Najwyższą Izbę Kontroli.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA